مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 6416
هفته جاری: 19777
ماه جاری: 68762
تاکنون: 16929450
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  جلسه ستاد مقابله با بيماري کرونا شهرستان درگزين به رياست فرماندار برگزار شد.
 • در اين جلسه آخرين وضعيت شهرستان درخصوص بيماري کرونا مورد بررسي قرار گرفت.
 • فرماندار در اين جلسه اظهار داشت:

  با کمک مردم، در چند ماه گذشته اقدامات بسيار موثري در مقابله با بيماري کرونا انجام شده است و همه دستگاه هاي شهرستان نيز اقدامات و تعاملات لازم را داشته اند.

  وي در ادامه افزود: شهرستان در مقابل اين بيماري هماهنگ، منسجم و متحد بوده با اين حال با توجه به برداشته شدن برخي از محدوديت ها، کمرنگ شدن اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعي، انجام سفر هاي چند هفته گذشته و روند رو به رشد اين بيماري در کشور ، موجب شده تا دغدغه و نگراني هايي در شهرستان ايجاد شود.

  وي در ادامه با تشکر از مسئولين مرکز بهداشت، کادر درماني بيمارستان وليعصر (عج)رزن و تمام بهورزان عزيز  گفت:  ما در انجام مراسمات مختلف در سطح شهرستان ورود کرده ايم و از همه تقاضا داريم از برگزاري مراسمات که نياز است جمعي از همشهريان در آن شرکت نمايند مثل مراسمات عقد و عروسي و ميهماني هاي مختلف خوداري نمايند.

  همچنين پروتکل هاي بهداشتي  و مراقبت هاي لازم در اين زمينه در اماکن عمومي را رعايت و شوراها و دهيارها در سطح روستاهاي شهرستان  با هماهنگي بخشداران و مراکز بهداشت، مراقبت ها و همکاري هاي لازم را داشته باشند.

  وي  تاکيد کرد:  مواردي از اين بيماري در تعداد محدودي از روستاهاي شهرستان تشخيص داده شده است که در زمينه پيشگيري، مقابله و کنترل اين بيماري،  ضروري است هم فرد مبتلاي در قرنطينه وهم وابستگان فرد مبتلا ، مي بايست مراقبتهاي لازم را انجام دهند.

   

  وي درپايان تاکيد کرد: همه دستگاه هاي شهرستان با محوريت مرکز بهداشت مي بايست وضعيت بيماري کرونا را در سطح شهرستان بررسي و وظايف خود را در اين خصوص انجام دهند.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 51
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.