مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 20
امروز: 9389
هفته جاری: 9390
ماه جاری: 231783
تاکنون: 16432695
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  اعضاي انجمن ادبي فاني شهرستان درگزين با فرماندار ديدار و گفتگو کردند.
 • علي اصغر ناظري پور فرماندار درگزين: درگزين از سبقه و ريشه فرهنگ و ادب ويژه اي برخوردار است.
 •  

  در ابتداي اين ديدار دبير و اعضاي انجمن ادبي فاني به تشريح عملکرد انجمن از سال هاي گذشته پرداختند و تشريح کردند،انجمن ادبي فاني به مرزبندي اعتقادي ندارد و فعاليت اين انجمن فراگير است،  سپس ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين  ضمن تاکيد بر اين که از ديرباز اين شهرستان زادگاه عالمان و عارفان بوده است اظهار داشت:

   

  از گذشته هاي دور، شهرستان درگزين زادگاه عالمان و عارفان  بسياري بوده است که به واسطه آن در سطح جهاني از نظر تاريخ و ادبيات اين منطقه شناخته شده است.

   

  وي در ادامه از فعاليت ها و همايش هاي برگزار شده  انجمن ادبي فاني شهرستان درگزين تقدير نمود و افزود: جاي دارد تا از تلاش چند دهه انجمن ادبي فاني شهرستان به لحاظ فعاليت هاي صورت گرفته تقدير شود. بعضا در انجمن ادبي فاني شهرستان درگزين شاهد کسب مقامهاي استاني و حتي کشوري بوده ايم که جاي تقدير دارد، همين موضوع  نشان دهنده پتانسيل بالاي شهرستان در حوزه ادبيات و فرهنگ دارد که مي تواند براي ديگر نقاط اين مرز و بوم الگو قرار گيرد.

  وي در پايان  ضمن استقبال از برنامه هاي شاخص فرهنگي انجمن ادبي فاني  گفت: بايد تمام نهاد هاي دولتي و مردم  دست در دست هم دهند تا اين فرهنگ و ادبيات درگزين را به تمام نقاط کشور معرفي کنيم.فعاليت هاي  انجمن ادبي يکي از پتانسيل هاي درگزين براي حوزه هاي فرهنگي و هنري و ادبي در سطح استان و کشور مي باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 35
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.