مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 46
امروز: 1593
هفته جاری: 33066
ماه جاری: 66478
تاکنون: 16700038
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  فرماندار به همراه مدير توزيع برق شهرستان درگزين از شهرک گلخانه اي بازديد کردند.
 • پيگير احداث يک شهرک ديگر با وسعت بيشتر از اين شهرک در کرفس هستيم که با راه اندازي آن تحول بسيار بزرگي در بازار و گلخانه هاي استان ايجاد مي کند و هم اکنون نيز مقدمات کار انجام گرفته است
 •  

   

   

  فرماندار در اين بازديد گفت:

   

  اگر ميخواهيم رونق توليد پايدار داشته باشيم بايد به سمت واحدهاي توليدي  کشاورزي صنعتي و مدرن و گلخانه اي برويم تا بتوانيم با توجه به ظرفيت هاي شهرستان توليد را در منطقه گسترش و اقتصاد درگزين را بزرگتر کنيم.

  کشتهاي گلخانهاي به عنوان يک سرمايه گذاري در راستاي زنجيره‌هاي توليد کشاورزي مي‌توانند در اشتغال و توسعه کشاورزي شهرستان به عنوان يک ظرفيت و پتانسيل بالا محسوب شوند.

   

  وي با تشريح اين که هم اکنون در شهرک گلخانه اي شهرستان  چندين متقاضي  مشغول احداث اسکلت  مجموعه خود مي باشند گفت: با توکل برخدا پيگير احداث هرچه سريعتر تمام گلخانه هاي شهرک هستيم و با ايجاد اين شهرک تحول عظيمي در اشتغال، صنعت گلخانه شهرستان و توسعه گلخانه هاي درگزين خواهد شد.

   

  وي درادامه افزود: راه اندازي  شهرک گلخانه اي با چالشها و مشکلات فراواني همراه بود که با کمک خدا و پيگيري هاي صورت گرفته  از تمام آنها عبور کرديم و شهرک هم اکنون در مرحله احداث  گلخانه ها  مي باشد.

   

  وي يکي از ظرفيت هاي درگزين را نزديکي به تهران و همسايگي با استانهاي قزوين ، مرکزي و زنجان  دانست و اظهار داشت:   درگزين با توجه به ظريفيت اين که به بازار ميوه و تره بار پايتخت نزديک و با استانهاي مرکزي و قزوين همسايه است مي تواند محصولات توليدي در گلخانه هاي خود را  علاوه بر استان همدان در اين بازار ها نيز  عرضه کند و همچنين  بازرار کشور هاي همسايه که برخي حتي در اين زمينه تجربيات ارزنده اي دارند.

  وي  در پايان گفت: پيگير احداث يک شهرک ديگر با وسعت بيشتر از اين شهرک در کرفس هستيم که با راه اندازي آن تحول بسيار بزرگي در بازار و گلخانه هاي استان ايجاد مي کند و هم اکنون نيز مقدمات کار انجام گرفته است

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 54
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.