مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 2742
هفته جاری: 24931
ماه جاری: 46985
تاکنون: 17144704
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به رياست فرماندار تشکيل شد.
 • فرماندار: درگزين به محل مناسبي براي سرمايه گذاري، توليد و اشتغال در سطح استان تبديل شده است.
 • فرماندار در ابتداي جلسه کارگروه اشتغال، ضمن تقدير از عملکرد  مسئولين و کارشناسان اشتغال دستگاه هاي اجرايي شهرستان اظهار داشت: با عملکرد و فعاليت هاي انجام شده و پاي کار بودن کارشناسان اشتغال دستگاه ها، درگزين در کنار اين که سامانه کارا نداشت، موفق شد رتبه نخست اشتغال را در استان کسب کند.

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در جلسه کارگروه اشتغال ضمن بيان اين که به افرادي که در موضوع کرونا ضرر و زيان  رسيده  مي توانند در سامانه کارا جهت دريافت تسهيلات ثبت نام کنند افزود:

  ?? رسته در موضوع ارائه تسهيلات به افرادي که در موضوع کرونا ضرر و زيان ديده اند از سوي دولت تعيين شده، که اين افراد مي توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به سايت کارا با ثبت نام تسهيلات مذکور را دريافت کنند.

  وي در ادامه افزود مهلت ثبت نام در سامانه تا آخر تير ماه مي باشد.

  فرماندار درگزين در اين جلسه گفت: شهرستان در سال ??، به بخش قابل توجهي  از تعهد اشتغال خود جامعه عمل پوشانده و به دنبال اين است که بيش از سال گذشته  نسبت به تعهد خود اشتغال ايجاد کند. شهرستان با قوت به دنبال تقويت معيشت و ايجاد اشتغال پايدار مي باشد تا بتواند جهش قابل توجهي را نسبت به گذشته در اين حوزه در شهرستان ايجاد کند،  به همين دليل بايد اين موضوع يکي از مهمترين اولويت هاي شهرستان  باشد.

  وي با تاکيد بر اين که شهرستان درگزين در سال گذشته حدود دو برابر تعهد خود اشتغال ايجاد کرده ، گفت:

  درگزين موفق شد، نسبت به  تعهد خود در سال گذشته  رتبه نخست استان را در اين حوزه کسب نمايد. عملکرد بسيار خوب شهرستان در سال گذشته در حوزه اشتغال موجب شد  ما  دو برابر  تعهد خود در حوزه اشتعال عمل نماييم  و شهرستان  با همين توان در حال حرکت است،  تقويت اقتصاد و ايجاد اشتغال پايدار يکي از عوامل مهم براي جلوگيري از مهاجرت و ايجاد مهاجرت معکوس مي باشد و شهرستان  همان گونه که به اين سمت در حال حرکت مي باشد بايد به اين فعاليت خود سرعت بيشتري بدهد. به دنبال معرفي روستاهاي درگزين به کشور با موضوع يک روستا  بدون بيکار، معرفي يک روستا با يک محصول مثل قابسازي کاج  به کشور هستيم .

  وي در ادامه افزود:صندوق کار آفريني شهرستان با استقرار در ساختمان اداري فرمانداري، اين ظرفيت را براي شهرستان ايجاد کرده تا مردم  بتوانند از تسهيلات با سود بسيار کم استفاده کنند  و  اشتغال ، توسعه و آباداني در اين شهرستان گسترش يابد.

  فرماندار در ادامه ضمن دعوت از سرمايه گذاران  براي ايجاد واحدهاي توليدي و سرمايه گذاري در شهرستان تاکيد کرد:

  با همدلي و فضاي همکاري و همراهي و پيگيري هاي گسترده اي که در حمايت از سرمايه گذاري در شهرستان انجام مي شود، درگزين به محل مناسبي براي سرمايه گذاري، توليد و اشتغال تبديل شده است و به همين دليل شهرستان درگزين در مسير رشد و توسعه قرار گرفته و اقتصاد منطقه دستخوش تحولات عظيمي شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 97
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.