مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 31
امروز: 9220
هفته جاری: 9220
ماه جاری: 231613
تاکنون: 16432597
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  اعضاي تحريريه و خبرنگاران روزنامه همدان پيام با فرماندار شهرستان درگزين ديدار و گفتگو کردند
 • در شهرستان تازه تاسيس درگزين اقدامات و پيگيري هاي اساسي و مهمي در طول يکسال گذشته انجام شده تا شهرستان آماده يک جهش همه جانبه حوزه اقتصادي ، عمراني شود
 •  

  فرماندار در اين ديدار گفت: 

   

  در شهرستان تازه تاسيس درگزين اقدامات و پيگيري هاي اساسي و مهمي در طول يکسال گذشته انجام شده تا شهرستان  آماده يک جهش همه جانبه حوزه اقتصادي ،  عمراني شود.  در سال گذشته در حوزه کشاورزي با وجود اين که بيشترين سطح زير کشت شهرستان را آبياري هاي مدرن و پيشرفته تشکيل مي داد و هم اکنون شاهد افزايش آن نيز هستيم ، براي احياي قنوات سطح شهرستان بيش از 2 ميليارد تومان اعتبار  در نظر گرفته شد که اين رقم بسيار قابل توجهي نسبت به سالهاي قبل مي باشد.

  وي در ادامه ضمن اين که محور توسعه شهرستان را کشاورزي دانست افزود: با مجموعه اقدامات  و برنامه ريزي هاي فشرده توانستيم  سطح گلخانه هايمان را در درگزين افزايش دهيم و درگزين را به سمت تبديل شدن به يک قطب قدرتمند کشاورزي گلخانه اي و مدرن در استان نزديکتر کنيم به طوري که اين فرايند موجب شده تا حتي يک کارگر بيکار در سطح شهرستان نداشته باشيم و حتي در شهرستانهاي همجوار نيز براي کار به اين شهرستان بيايند و اين يعني يک روند رو به رشد .

  وي اظهار داشت: با وجود پيگيري هاي بي وقفه ، اما کار در شهرستان هنوز تمام نشده و به مردم اين قول را ميدهيم تا شکوفايي و رساندن درگزين به جايگاه اصلي خود از هيچ تلاشي دست نکشيم . با اين که بسياري از مشکلات که چندين سال بود در شهرستان باقي مانده بود با پيگيري و همدلي ، اين موارد را حل کنيم اماهنوز جاي کار دارد.

  وي در خصوص انتخابات گذشته  گفت: درگزين نوپا توانست با اقتدار اولين انتخابات خود را به گونه اي برگزار کند که هم در  ساعات اوليه و هم در ارسال صورت جلسات رتبه هاي نخسته استاني و حتي بعضا در برخي موارد رتبه هاي کشوري را اخذ کند و توانستيم از بيشتر دغدغه هاي انتخابات در چهار چوب قانون  با قدرت عبور کنبم.

  وي افزود: تمام  پروؤه هاي عمراني و اقتصادي در شهرستان از يکسال و برخي نيز حتي کمتر از يکسال است که شروع به فعاليت کرده اند و بدون حتي کوچکترين مشکل در حال حاضر مشغول انجام فعاليت هستند.

  فرماندار درگزين در پايان اين ديدار  خاطر نشان کرد: با حمايت ها و همکاري هاي مردم موفق شديم در بحث مقابله با ويروس کرونا کمترين درگيري و ابتلا را داشته باشيم و از مردم فهيم  شهرستان خواهش داريم، با رعايت فاصله اجتماعي ، بهداشت فردي و پروتکل ها  و توصيه هاي بهداشتي،  همچنان مسئولانه در مقابله با اين بيماري همراهي نمايند و با توجه به شيوع بيشتر اين بيماري در يک ماه گذشته بيشتر از  قبل مراقب سلامتي خود و ديگران باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 18
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.