مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 9036
هفته جاری: 9036
ماه جاری: 231429
تاکنون: 16432492
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  رئيس فوريت‌هاي پزشکي استان همدان با فرماندار ديدار و گفتگو کرد
 • شهرستان به هيچ وجه نمي تواند کوتاهي در حوزه بهداشت و درمان را ناديده بگيرد
 • فرماندار درگزين در اين ديدار با  تاکيد بر اين که بحث بهداشت و درمان يکي از مهمترين اولويت هاي شهرستان مي باشد که هميشه به دنبال آن بوده ايم گفت: بررسي ، پيگري و حل مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان به جهت ارتقاي آن يکي از مهمترين اولويت هاي  شهرستان مي باشد که به صورت ويژه در دست پيگيري مي باشد‌.

  ناظري پور فرماندار شهرستان  درگزين با تشبيه  کارکنان اورژانس به فرشتگان نجات، گفت:

  همواره اورژانس در تمام سطوح چه تصادفات و چه تماس هاي امدادي مانند فرشتگان نجات بر بالين مصدومان حاضر مي شوند و مردم همواره از اين جهت  ممنون خدمات آنها هستند و  انتظار داريم که خدمات اورژانس در سطح شهرستان گسترش بيشتري پيدا کند.

  وي در خصوص بيماري کرونا و شيوع آن در شهرستان درگزين گفت:

  تاکنون با هراهي مردم عملکرد مناسبي رادر شهرستان درگزين شاهد بوديم  و اميدواريم در  بحث پيشگيري و مقابله با بيماري کرونا، پيشگيري ها در شهرستان به گونه اي عمل شود که حتي يک درگيري در شهرستان نداشته باشيم.

   

  وي در ادامه افزود:  بحث بهداشت و درمان، موضوعي نيست که بتوان از کنار آن به راحتي عبور کرد  و يا کوتاهي و کم کاري آن را  ناديده گرفت. شهرستان به هيچ وجه  نمي تواند کوتاهي در حوزه بهداشت و درمان را ناديده بگيرد.

  دکتر معصومي ، رئيس اورژانس استان همدان گفت :در شهرستان درگزين ? پايگاه اورژانس داريم که جمعا ?? پرسنل در آن مشغول خدمات رساني هستند که طبعا پس از ارتقاي بخش قروه درجزين به شهرستان درگزين پايگاه امداد قروه به پايگاه امداد شهري تبديل مي شود و حوزه خدمات دهي آن از تصادفات و امداد جاده اي به درمان و حوزه شهري افزايش پيدا مي کند. در ماه هاي اخير از محل معرفي پد بالگرد بازديدي  انجام شد که اگر  محل مورد نظر  تسطيح، آسفالت ريزي و فنس کشي شود مي تواند به ما کمک شاياني کند.

  وي در خصوص افزايش تعداد آمبولانس ها افزود،  در حال حاضر دو آمبولانس در شهرستان داريم  که به جهت پشتيباني اين دو خودرو ،  يکي ديگر بايد  به اين ناوگان اضافه مي شود

  دکتر موانيه ئي  ضمن تقدير از نگاه ويژه فرماندار نسبت به بحث بهداشت و درمان گفت:

  درگزين از پتانسيل هاي بسيار خوبي همچون کارخانه سيمان هگمتان و خيرين سلامت برخوردار مي باشد که کمک هاي بسياري  به بيمارستان و بيماران ارائه داده اند.مديريت خوب شهرستان موجب شد در موضوع کرونا اين شهرستان به نسبت ساير شهرستانها از عملکرد بهتري برخوردار باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 18
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.