مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 64
امروز: 9463
هفته جاری: 9463
ماه جاری: 231856
تاکنون: 16432750
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  جلسه برسي مسائل و مشکلات بنياد مسکن شهرستان درگزين تشکيل شد.
 • عمليات عمراني و زيرسازي برخي از روستاها انجام و برخي ديگر نيز آماده تعيين پيمانکار مي باشد
 • فرماندار در اين جلسه گفت :عمليات عمراني و  زيرسازي  برخي از روستاها انجام و برخي ديگر نيز آماده تعيين پيمانکار مي باشد و اعتباراتي نيز در اين مورد پيشبيني شده است. درگزين از بسياري چالش ها در حوزه بنياد مسکن عبور کرده که بيشتر آنها در راستاي رضايت مردم پيگيري و حل شد.

  وي گفت: اولويت ها در شهرستان در بحث بنياد مسکن مشخص شده است و با وجود همولي و همراهي بنياد مسکن استان و شهرستان ، کارها به خوبي پيش مي رود و اميدواريم بتوانيم خدمات شايسته اي در اين بحث به مردم روستاها ارائه کنيم.

  وي در ادامه گفت: قطعاً سال 99،  سال تسريع بخش اجراي پروژه هاي عمراني در سطح روستاها و شهرهاي شهرستان خواهد بود.دستگاه‌هاي اجرايي، بخشداران و دهياران بايد زمينه همکاري با بنياد مسکن انقلاب اسلامي را در روستاها فراهم کنند.

  لطفي نماينده مردم شهرستانهاي درگزين و رزن گفت: برنامه منسجم براي شهرستان ها نياز است تا تمام منابع اختصاص يافته براي روستاها مديريت و به نحو احسن پروژه هاي آن اجرا شود.با شروع فصل گرما ، فصل کاري پروژه هاي عمراني در شهرستان آغاز شده و به دنبال برداشتن گام هاي مهم در رابطه با زير سازي  و  آسفالت ريزي روستاهالي محدوده  کارخانه سيمان هگمتان هستيم که بر اثر تردد وسايل نقليه سنگين آسفالت و راه هاي آنها از بين رفته است.

  مدير کل بنيادمسکن استان همدان  با تقدير از درايت فرماندار شهرستان در پيگيري مسائل حوزه بنياد مسکن گفت:

  مسائل حوزه بنياد مسکن در شهرستان درگزين با پيگيري هاي فرماندار پرتلاش شهرستان برطرف شده است .

   وي تاکيد کرد: سلايق سياسي در کار نبايد معني داشته باشد، سليقه هاي سياسي متفاوت است و نبايد آنها در کار تاثير گذار باشد، چرا که تمام ما خادم مردم هستيم و نبايد سليقه هاي شخصي تاثيري بر خدمت به نظام و مردم بگذارد

  ظفري مدير کل بنياد مسکن استان گفت: در استانهاي سردسير، هم اکنون فصل کاري پروژه هاي عمراني آغاز شده است و با تزريق بودجه و تاييد آن  هرچه در توان داريم براي شهرستان درگزين به کار خواهيم گرفت تا در پايان فصل کاري و شروع فصل سرما بيشترين عملکرد را براي شهرستان داشته باشيم.

  مهندس مقدم مدير عامل شرکت سيمان هگمتان  با اشاره به کمک توسعه راه ها براي پيشرفت فروش سيمان شهرستان گفت:  توسعه راه ها و اتصال راه روستايي به اتوبان ساوه تهران مي تواند به افزايش فروش کارخانه سيمان هگمتان کمک کند . اميدواريم با پيگيري که در آينده مي شود راه آهن نيز در دستور کار قرار گير که بتواند توسعه درگزين را سرعت چشمگيري ببخشد.

  اين جلسه با حضور، لطفي نماينده مردم شريف شهرستانهاي درگزين و رزن، مهندس ظفري مدير کل بنياد مسکن استان همدان و مهندس مقدم مدير عامل شرکت کارخانه سيمان و بخشدار مرکزي  و به  رياست ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين برگزار شد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 14
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.