مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 1368
هفته جاری: 32841
ماه جاری: 66253
تاکنون: 16699883
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  فلسفه عاشورا چراغ هدايتي است که براي سالهاي سال روشن شده و کشتي مشکلات بشري را به سوي ساحل امن هدايت خواهد کرد.
 • فرماندار درگزين:فلسفه عاشورا چراغ هدايتي است که براي سالهاي سال روشن شده و کشتي مشکلات بشري را به سوي ساحل امن هدايت خواهد کرد.
 •  

  در آستانه هفته دولت فرماندار درجمع کارکنان فرمانداري و بخشداري هاي تابعه ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تمام شهداي دولت ،  که تقارن پيداکرده با ايام محرم و مراسم عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين (ع) تاکيد کرد:

   

  ايام محرم  و شروع مراسمات اين ماه مباني اعتقادي عميقي در بين طرفداران آن حضرت ايجاد کرده و هميشه آنها را به سمت عدالت ، انصاف ، برابري و دفاع از انسانيت  و ارزشهاي انساني سوق مي دهد، مساله اي که امروز ما بيش از گذشته به آن نيازمنديم.

   

  وي گفت: فلسفه عاشورا چراغ هدايتي است که براي سالهاي سال روشن شده و کشتي مشکلات بشري را به سوي ساحل امن هدايت  خواهد کرد.

   

  وي در ادامه با بيان اقدامات و خدمات گسترده دولت گفت: در حالي دولت خدمات گسترده اي را ارائه مي دهد که شديدترين تحريم ها ي ظالمانه عليه کشور در حال اجراست  و اين تحريم ها بي سابقه بوده است.

   

  ناظري پور گفت: قطعا خدمات دولت، خدمات نظام هست و تفکيک بين آن کار بسيار سخت و نشدني است. خيلي ها ، بخصوص برخي شبکه ها و فضاهاي رسانه اي با زير سوال بردن خدمات دولت به دنبال ايجاد ياس و نااميدي در کشور هستند و تلاش مي کنند که مردم را از دولت و نظام جدا کنند و اين موضوع را به صورت آشکارا تبلغ مي کنند. البته بايد مراقب اين فضاها بود و با هوشياري عمل کرد.

   

  وي در ادامه افزود : هيچ کدام از اين فضاها رسانه اي و تبليغي  نمي توانند دلسوز تر از دولت بر آمده از راي مردم براي مردم باشند.  انشالله با فضاي همدلي و تداوم اقدامات و خدمات گسترده دولت از اين تنگناها نيز به زودي عبور خواهيم کرد.

   

  وي در ادامه مباحث خود به اقدامات و پيگيري هاي انجام شده در طول يکسال گذشته در سطح شهرستان درگزين  پرداخت و در اين خصوص گفت:

   

  اقدامات زير ساختي و اساسي و بنيادي در سطح شهرستان در حال انجام است که اين اقدامات  و فعاليت ها تحول بزرگي در اقتصاد و معيشت مردم ايجاد خواهد کرد و در گزين را به سمت پيشرفت و توسعه جلو خواهد برد  ، به طوري که درگزين به يک منطقه اقتصادي پر رونق در شمال استان تبديل خواهد شد. انشالله اين قدمهاي بزرگ با همدلي  وهمراهي مردم به بار  خواهد نشست.

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 41
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.