مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 1966
هفته جاری: 1967
ماه جاری: 104655
تاکنون: 16950631
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  جلسه پدافند غير عامل شهرستان درگزين به رياست فرماندار برگزار شد.
 • جلسه پدافند غير عامل شهرستان درگزين به رياست فرماندار برگزار شد.
 •  

   

  در اين جلسه فرماندار ضمن تبريک حلول ماه ربيع الاول و توصيه به اعضا در خصوص محافظت و مراقبت از خود و ديگران در بحث مقابله با بيماري کرونا گفت:

   

   

  کشور درگير موج سوم بيماري کرونا است و دامنه اين موج بسيار گسترده تر و عميق تر مي باشد و تنها راه مقابله با آن رعايت موارد بهداشتي است.

   

   

  وي با تاکيد بر رعايت اصول بهداشتي در ادارات شهرستان ،  خطاب به روساي دستگاه ها گفت: موضوع رعايت موارد بهداشتي در سطح شهرستان توسط بازرسان فرمانداري،  ناظرين مربوطه  و بهداشت و درمان شهرستان رصد مي شود .

   

   

  وي افزود : رعايت موارد بهداشتي در سطح شهرستان بهبود يافته است اما بعضا شاهد عدم رعايت موارد بهداشتي توسط برخي افراد هستيم که بايد توجه داشته باشندکه همه ما موظف به رعايت مسائل بهداشتي هستيم و اقدامات قانوني دراين زمينه انجام خواهد شد.

   

   

  وي در خصوص توجه به  اصول پدافند غير عامل در شهرستان گفت:

   

   

  دستگاه هاي خدمات رسان در شهرستان درگزين مي بايست براي مديريت هر نوع بحراني آمادگي لازم را براي خدمات رساني به مردم شهرستان داشته و تدابير لازم را قبل از وقوع بحران اتخاذ تا وقفه اي در ارائه خدمات ايجاد نشود و دستگاه به وظايف قانوني و ذاتي خود عمل کند.

   

   

   

  در پايان سرهنگ مهدوي فرمانده سپاه شهرستان نيز ضمن بيان  مطالبي در خصوص هجمه هاي دشمنان و آمادگي دستگاه ها براي  مديريت شرايط بحران در پدافند غير عامل اظهار داشت:دستگاه هاي خدمات رسان مانور هاي خدمت رساني و مديريت بحران را براي آمادگي و کسب تجربه کافي در نظر داشته باشند تا در زمان وجود چالشها،  خدمت رساني به مردم بدون وقفه و با مديريت صحيح ادامه يابد.

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 27
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.