مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 7403
هفته جاری: 57500
ماه جاری: 279893
تاکنون: 16455011
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  سرمايه گذاران به شهرستان درگزين بيايند.
 • سرمايه گذاران به شهرستان درگزين بيايند.
 •  

  فرماندار درگزين در ديدار با محمود سرناز ، سرمايه گذار بخش مجموعه گلخانه اي سرناز ، باغ تالار و  مجموعه توريستي تفريحي در شهرستان گفت: کمترين بروکراسي اداري در شهرستان درگزين وجود دارد و تمام ادارات به منظور جذب سرمايه گذاران ، همراه هستند.

   

   

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار درگزين در اين نشست ضمن تاکيد بر جذب سرمايه گذاران بخش خصوصي به منظور توسعه و  اشتغال اظهار داشت: شهرستان درگزين با اعتماد به نفس بالا در حال حرکت به جلو است و قطعا با همراهي مردم ، درگزين به روزهاي شکوه خود در زمان هاي گذشته بر خواهد گشت.

   

  وي در رابطه با توسعه شهرستان گفت : روز به روز به چشم انداز شهرستاني  با بيش از صد هزار نفر نزديکتر مي شويم .

   

  وي در ادامه به اقتصادي و اشتغالزايي پروژه  گلخانه 20 هکتاري سرنازاشاره کرد و افزود: قطعا با بهره برداري از اين پروژه عظيم و مدرن  گام مهمي که در راستاي پيشرفت، توسعه و آباداني درگزين برداشته مي شود و درگزين را براي تبديل شدن به قطب کشت گلخانه اي در کشور نزديکتر مي کند.

   

  محمود سرناز ، سرمايه گذار دهکده سرناز در ديدار فرماندار اظهار داشت:

   

  ميخواهيم گامي در شهرستان درگزين برداريم تا شکوه درگزين را بيشتر کنيم. مجموعه  گلخانه اي که هم اکنون پيگير ساخت آن هستيم  بيست هکتار وسعت خواهد داشت و زمين آن به قطعات  هفت هزار متري تقسيم شده است تا بتوانيم يک مجموعه  تمام پيشرفته با تکنولژي روز دنيا را  درگزين احداث کنيم.

   

  ايشان از همراهي شهرستان به منظور سرمايه گذاري ابراز خرسندي کرد  و گفت:  تاکنون کمترين بروکراسي اداري را در اينجا شاهد بوده ام .

   

   سرناز  سرمايه گذار مجموعه توريستي تفريحي و گلخانه اي ، در رابطه با ساخت باغ تالار و هتل  گفت: ميخواهم در شهرستان درگزين بنايي را بسازم که در آينده اقتصاد درگزين را متحول کند و گردشگران به منظور بازديد از شهرستان درگزين  از نقاط مختلف کشور به اين منطقه بيايد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 66
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.