مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 18
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 165271
تاکنون: 16158670
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  گلخانه هاي مدرن شهرستان طرحي براي اجرا در سطح کشور
 • تسهيل در روند اخذ مجوز هاي لازم براي راه اندازي کارگاه ها و گلخانه ها موجب شده است تا سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري به درگزين بيايند.
 •  

  فرماندار شهرستان درگزين در جلسه ستاد گلخانه هاي شهرستان درگزين ضمن تاکيد بر پيگيري پروژه مجتمع گلخانه اي عمان  اظهار داشت: درگزين در احداث گلخانه پيشرو مي باشد و با اجراي طرح هاي ديگر مثل مجتمع گلخانه اي سرناز و شهرک گلخانه اي 30 هکتاري و 230 هکتاري قطعا براي ديگر شهرستانها  نمونه خواهد شد.

   

  وي در ادامه افزود، اين امر مي تواند ما را به رسيدن به  اهداف مورد نظر  ، اشتغال زايي پايدار، ايجاد تحول اقتصادي و چشم انداز شهرستاني با بيش از صد هزار نفر  نزديک تر کند.

   

  ناظري پور در جلسه ستاد گلخانه اي شهرستان درگزين  اظهار داشت:  شهرستان در حوزه پيگيري  کارها هيچ اغماضي نخواهد داشت  و کليه کارها در لحظه  پيگيري مي شود

   

  وي در اين نشست از احداث شهرک گلخانه اي ديگر در شهر کرفس خبر دادو گفت:

   

  هم اکنون پيگير احداث شهرک گلخانه اي ديگر در شهر کرفس هستيم که قطعا با شروع عمليات عمراني آن ، فعاليت  عظيمي در حوزه اشتغال آغاز خواهد شد و براي تعداد بسياري از همشهريان در  شهرستان  اشتغال ايجاد خواهد شد . مجتمع 230 هکتاري که در کرفس احداث خواهد شد از پيشرفته ترين و مدرن ترين گلخانه هاي سطح کشور مي باشد که نه تنها در استان بلکه در کشور نيز مي تواند نمونه باشد.

   

  وي در ادامه ضمن اشاره به اين که درگلخانه هايي که در درگزين احداث مي شود مدرن  مي باشد خاطر نشان کرد: شهرک گلخانه اي، گلخانه سرناز ، مجتمع گلخانه کرفس از مدرنترين گلخانه هاي سطح استان و حتي کشور خواهد بود و ايده اي براي اجراي گلخانه هاي  ديگر در سطح کشور مي باشد.

  وي در پايان به گاز رساني به مجتمع گلخانه اي عمان اشاره کرد و گفت: پيمانکار اين پروژه نيز مشخص شده است که به زودي عمليات گاز رساني آن انجام خواهد شد تا در راستاي خدمت راساني به مردم گام موثر ديگر برداريم.

  تصاویر در سایز اصلی
      
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 61
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.