مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 43
امروز: 46
هفته جاری: 46
ماه جاری: 165335
تاکنون: 16158715
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  بهداشت و درمان شهرستان درگزين شروع بکار کرد.
 • بهداشت و درمان شهرستان درگزين با حضور فرماندار شهرستان درگزين ، فرماندهي انتظامي شهرستان ، بخشدار و روساي ادارات شروع بکار کرد.
 •  

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در ابتدا ضمن تقدير از عملکرد مسئولين دانشگاه علوم پزشکي استان همدان گفت: از مسئولين دانشگاه علوم پزشکي استان همدان و مسئولين شبکه بهداشت و درمان  که تلاش بسياري را کردند تقدير و تشکر مي کنم که تلاش هايشان موجب شد اين روز را شاهد باشيم.

   

  وي با اشاره به اين که  شهرستان درگزين داراي 5 مرکز جامع سلامت مي باشد،  خاطر نشان کرد: اين مرکز در راستاي هماهنگي ميان مراکز جامع سلامت شهرستان درگزين خدمت رساني خواهد کرد. اين مرکز به صورت رسمي در روزهاي آينده افتتاح خواهد شد که  هم اکنون به صورت غير رسمي شروع بکار کرده است، زماني که مي گوييم غير رسمي ، منظورمان اين است که  با پيگيري هاي انجام شده  زودتر  از برنامه فعاليت اين مرکز براي خدمت رساني شروع شده است

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين،  از اضافه شدن 12 نفر نيرو به مرکز بهداشت و درمان شهرستان درگزين خبر دادو عنوان کرد: به زودي 12 نفر نيرو در مرکز بهداشت و درمان شهرستان درگزين مستقر خواهد شد که ، کار مديريت  مرکز بهداشت و درمان شهرستان درگزين را انجام خواهند داد و   اين مرکز بر نحوه خدمت رساني، پيگيري مسائل مردم، کيفيت خدمات و ... نظارت خواهد کرد و اين روز بزرگ را به جامعه پزشکي  و بهداشت ما که اين تلاش را براي  استقرار مرکز بهداشت و درمان شهرستان درگزين داشتند، تبريک مي گويم 

   

  ناظري پور از دغدغه مردم در حوزه بهداشت و درمان گفت: اين خدمات در راستاي رضايت مردم انجام مي شود و هيچ چيزي در شهرستان توقف نکرده است بخصوص زمينه هايي که مردم دغدغه داشته اند و ما هم پيگير اين هستيم که دغدغه مردم در اين حوزه رفع شود و از امروز شروع خدمات دهي بيشتر و بهتر خواهد بود.

   

  فرماندار از اخذ مجوز هاي افتتاح يک داروخانه  شبانه روزي خبر داد و گفت:

  صحبت هاي اوليه با کسي که متقاضي ايجاد يک واحد داروخانه شبانه روزي در شهرستان درگزين بود انجام شده و با پيگيري هاي انجام شده مجوز ايجاد يک داروخانه شبانه روزي اخذ شده که پس  از مکان يابي مناسب ، اين دغدغه مردم نيز رفع خواهد شد.

  تصاویر در سایز اصلی
       
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 67
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.