مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 7377
هفته جاری: 27204
ماه جاری: 41908
تاکنون: 15295748
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  انتخابات مجلس شوراي اسلامي و دهه مبارک فجر ، دو رويدار مهم در جهت ايجاد همدلي و وفاق
 • فرماندار شهرستان درگزين در نشست خبري : انتخابات مجلس شوراي اسلامي و دهه مبارک فجر ، دو رويدار مهم در جهت ايجاد همدلي و وفاق است
 • ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در نشست خبري با اصحاب رسانه و  خبرنگاران شهرستان درگزين اظهار داشت:  در شهرستان ، همدلي و وفاق موج مي زند و اين مهم به خوبي حس مي شود. در ايام مبارک فجر در شهرستان درگزين  بيش از 21 پروژه با بيش از 60 ميليار تومان اعتبار قابل افتتاح و بهره برداري است که عمدتا افتتاح مي باشد  که اين امر موجب ايجاد اشتغال براي 206 نفر است.

  وي در اين نشست ، از مهمترين و شاخص ترين پروژه هاي قابل بهره برداري ، پارک آبي آقاي شجائيان ، گاوداري پرواري و  گلخانه ها را عنوان و تشريح کرد: پارک آبي آقاي شجائيان يکي از شاخص ترين پروژه هاي قابل افتتاح در شهرستان مي باشد که در غرب کشور در حوزه خود بي نظير است و با اعتباري بالغ بر بيش از 13 ميليارد تومان و ايجاد اشتغال براي 60 نفر مي باشد . پيش بيني هاي لازم در اين زمينه  براي افتتاح و بهره برداري از اين پروژه ها با حضور استاندار محترم و معاونان ايشان  صورت گرفته است . از ديگر پروژه هاي مهم ،  پروژه گاز رساني به شهرک گلخانه اي است.

  وي در ادامه گفت: پروژه هاي ديگر در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد که ميتوانيم به حوزه کشاورزي و گلخانه ها، گاوداري پرواري و حوزه راه ها  اشاره کنيم.

  فرماندار شهرستان درگزين از پيگيري هاي انجام شده در رابطه با فاضلاب شهر قروه،  گفت: يکي از پروژه هايي که در جهت توسعه پايدار به شهرستان کمک  ميکند و گام مهمي به حساب مي آيد، پروژه  فاضلاب شهر قروه درگزين است که هم اکنون 2 مورد از  بحث هاي مطالعاتي آن انجام شده است و پيگير انجام مطالعات در حوزه هاي ديگر هستيم تا هرچه سريعتر اين روند انجام شده و استارت پروژه زده شود.

  ناظري پور در نشست خبري با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان درگزين  از فرصت هاي شغلي ايجاد شده گفت و اظهار داشت:

  درگزين بر اساس آمار در استان همدان  بالاتر از ساير شهرستانها و در رتبه اول در حوزه اشتغال قرار گرفته است.  شهرستان موفق شده است، 212 درصد به تعهد خود در حوزه اشتغال جامه عمل بپوشاند که اين شامل ايجاد اشتغال براي 1032 نفر مي باشد ، در صورتي که بر اساس سند توسعه بايد 487 نفر ايجاد اشتغال مي کرد، يعني درگزين  از  پيش بيني هاي صورت گرفته  جلوتر است

  فرماندار شهرستان درگزين در رابطه با انتخابات مجلس شوراي اسلامي  يادآور شد: درگزين براي اولين بار پس از شهرستان شدن آماده برگزاري انتخابات مي شود، که اين امر مهم نيازمند زير ساختهاي لازم ميباشد که توانستيم همه آن را فراهم کنيم و در اين رابطه هيچ مشکلي نداريم و آماده برگزاري يک انتخابات پرشور با حضور گسترده مردم هستيم.

  وي در پايان گفت:  شهرستان داراي 29000 نفر واجد شرايط است که  براي انتخابات پيش رو 45 صندوق راي  ثابت و 2 صندوق راي سيار پيش بيني کرده است.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/11/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 30
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.