مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 9294
هفته جاری: 49942
ماه جاری: 17362
تاکنون: 16668142
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  حمل مسافر از طريق وسايل نقليه عمومي از شهرستان درگزين به قم متوقف شد.
 • فرماندار شهرستان درگزين در گفتگوي مستقيم با بخش خبري 19.30 صدا و سيماي استان همدان از متوقف شدن حمل مسافر از طريق وسايل نقليه عمومي از شهرستان درگزين به قم خبر داد
 •  

  فرماندار شهرستان درگزين درگفتگوي مستقيم با  بخش خبري 19.30 صدا و سيماي مرکز استان همدان گفت: تمام اقدامات پيشگيري و مقابله با ويروس کوويد 19 که از طريق ستاد ملي و استاني پيشگيري از اين بيماري توصيه شده  در شهرستان درگزين در حال اجرا مي باشد.

   

  علاوه بر اين چندين جلسه در خصوص هماهنگي بيشتر و تصميم گيري در رابطه با انجام اقدامات لازم در سطح شهرستان برگزار شده است .

   

  فرماندار گفت: در شهرستان درگزين چندين مساله وجود داشت که موجب نگراني مردم مي شد که سعي شد موارد پيگيري گردد.

   

  وي در ادامه گفت اولين مساله برگزاري تجمعات و مراسمات  مختلف بود  که از مردم خواسته شد حتي المقدور اين مراسم ها را برگزار نکنند که در اغلب نقاط شهرستان رعايت شد و در برخي از مراسمات که برگزار شده مردم  در آن حضور کمرنگي داشتند که جاي تقدير دارد.

   

  علي اصغر ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در ادامه افزود : روزانه چندين دستگاه اتوبوس و ميني بوس اقدام به حمل مسافر از درگزين به قم و بلعکس مي کردند که همه آنها متوقف شدند که در برخي موارد بيشتر از ده روز است که اين تردد ها متوقف شده است.

   

  وي مهمترين دغدغه را تردد خودرو هاي شخصي  اهالي درگزين ساکن در قم دانست و تقاضا کرد که اين عزيزان از تردد بين دو شهرستان خوداري کنند و به توصيه هاي مسئولين بهداشت که  ، امن ترين محل منزل افراد است توجه کنند.

   

  وي در ادامه درخصوص اکيپ کنترل جاده اي در مبادي ورودي شهرستان از سمت استان و قم  گفت : با پيگيري هاي که از دانشگاه علوم پزشکي شده  به زودي اکيپ کنترل جاده اي در مسير ورودي شهرستان درگزين جهت کنترل ورود و خروج شهرستان در مسير ورودي از سمت استان مرکزي مستقر خواهد شد.

   

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين در خصوص نانوايي هاي شهرستان گفت: از نانوايي هاي محترم  و مراکز تهيه غذا و شيريني فروشي ها خواست به رعايت نکات بهداشتي بيشتر توجه کنند.

  وي در پايان از همکاري و همراهي مردم فهيم شهرستان درگزين در پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا تقدير کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 50
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.