مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 1597
هفته جاری: 11649
ماه جاری: 45061
تاکنون: 16686677
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  news  »  فرماندار شهرستان درگزين در‌ گفتگو با خبرنگاران گفت:
 • از مردم فهيم شهرستان درگزين به دليل بوجود آمدن فضاي همدلي و وحدت براي مقابله با ويروس کرونا سپاسگزاريم
 • از مردم فهيم شهرستان درگزين به دليل بوجود آمدن فضاي همدلي و وحدت براي مقابله با ويروس کرونا سپاسگزاريم.??از مردم شهرستان درگزين تقاضا داريم، به منظور حفظ سلامت خود از شرکت در مراسم پنج شنبه آخر سال خوداري کنند.??تمام دهياران و بهورزان در روستاها درگير موضوع مقابله با کرونا ويروس هستند

  مردم در موضوع رعايت بهداشت در مقابله با کرونا ويروس عملکرد خوبي داشته اند، در برخي موارد کمرنگ بوده است که تقاضا داريم توجه بيشتري به آن داشته باشند .

  عده اي از بازاريان شهر قروه تقاضا داشتند در اين موضوع به مردم کمک کنند که از کسبه محترم تقاضا داريم در حد توان به موضوع مقابله با کرونا ويروس در شهرستان کمک کنند.

  از مردم خواهشمنديم در صورت مشاهده خانواده اي که به زمينه بهداشت توجه ندارند يا کمتر توجه مي کنند،  با آنها صحبت کنند تا با رعايت بهداشت و به بيماري مبتلا نشوند.

  ميدان دام شهرستان درگزين يکي از پرتردد ترين مراکز خريد و فروش دام در شهرستان درگزين مي باشد که خريداران و فروشندگان دام از استانها و شهرستانهاي درگير با موضوع ويروس به آن مراجعه مي کردند که به منظور جلوگيري از شيوع کرونا ويروس در حال حاضر تعطيل شده است.

   بيش از ?? درصد روند مقابله با کرونا را مردم  و همشهريان عهده دار هستند، از اين رو تقاضا داريم در منازل بمانند و حدالامکان در مواقع ضروري از منازل خارج شوند.

   از همشهرياني که در نقاط مختلف کشور ساکن هستند تقاضا داريم به منظور حفظ سلامت خود و مردم شهرستان درگزين از سفرهاي نوروزي خوداري کنند.

  ناظري پور فرماندار شهرستان درگزين  از تمام ائمه جماعات به دليل همراهي در عدم برگزاري نمازجماعات، عدم حضور در مراسمات مختلف و دعوت مردم به پيشگيري از شيوع کرونا ويروس تقدير کرد.

  از مردم فهيم شهرستان درگزين تقاضا داريم، حدالامقدور از خرد کردن مرغ در مرغ فروشي ها خوداري کنند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/12/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 64
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.