• بيانيه ها
 •  

  بيانيه حريم خصوصي

   

  اطلاعات خصوصي تکميل کنندگان فرم‌هاي الکترونيکي، دراختيار عموم قرار نمي‌گيرد:

  تارنماي استانداري همدان نسبت به حفظ حريم خصوصي شما و همچنين گسترش تکنولوژي خود به‌گونه‌اي که تجربه آنلاين امن و قدرتمندتري را براي شما فراهم کند، متعهد است. اين بيانه حريم خصوصي در پايگاه اينترنتي استانداري همدان به کار گرفته مي‌شود و فرايند جمع‌آوري و استفاده از داده‌ها را کنترل مي‌کند. با استفاده از پايگاه اينترنتي استانداري همدان ، شما نسبت به موارد ذيل پيرامون داده‌ها، اعلام رضايت مي‌کنيد.


  موارد قانوني در رابطه با حريم خصوصي:

  اين سازمان بر اساس ماده 7 تصويب نامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 28/11/95 خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفايت مي کند، دريافت کرده و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن آن به ديگران خودداري مي نمايد.


  جمع‌آوري اطلاعات شخصي شما:

  استانداري همدان اطلاعات هويتي و شخصي ـ مانند آدرس ايميل، نام و شماره تلفن يا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم هاي الکترونيکي اين تارنما ثبت مي نماييد گردآوري مي‌کند. و اين کار با هدف بهبود کيفيت خدمات و محتواي سايت استفاده قرار مي گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را بدون اطلاع و اجازه قبلي؛ با فرد يا موسسه ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.
  استانداري همدان شما را تشويق مي‌کند تا بيانيه حريم خصوصي سايت‌هايي که مي‌خواهيد از طريق استانداري همدان به آن‌ها لينک دهيد، مرور کنيد؛ به‌گونه‌اي که بدانيد آن سايت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌کنند. استانداري همدان نسبت به بيانيه حريم خصوصي و هم‌چنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده اين استانداري هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.


  استفاده از اطلاعات شخصي شما:

  استانداري همدان اطلاعات شخصي شما را جمع‌آوري و استفاده مي‌کند تا بتواند پايگاه اينترنتي استانداري همدان را اجرا کرده و خدماتي که شما درخواست کرده‌ايد را ارائه دهد استانداري همدان ممکن است از طريق نظرسنجي‌ها به منظور تحقيق و بررسي نظر شما پيرامون خدمات فعلي و هم‌چنين خدمات بالقوه‌اي که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگيرد.
  استانداري همدان فهرست مشتريانش را به اشخاص ثالث نمي‌فروشد و اجاره نمي‌دهد. استانداري همدان اطلاعات شخصي حساس (مانند نژاد، دين، جهت‌گيري سياسي) را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌کند.


  امنيت اطلاعات شخصي شما:

  استانداري همدان اطلاعات شخصي شما را از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تاييد نشده، حفاظت مي‌کند. استانداري همدان اطلاعات شخصي و هويتي‌اي که شما بر روي سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تاييد نشده محافظت مي‌کند .

  تارنماي استانداري استان همدان به صورت تمام وقت در دسترس هم استاني ها و هموطنان گرامي خواهد بود و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فني، به عموم کاربران گرامي  اطلاع رساني خواهد گرديد. 

   

  بيانيه هدف تارنما :

  نمونه اي از خدمات ارائه شده در پورتال استانداري استان همدان مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  ·        سهولت در ايجاد ارتباطات و ارائه اطلاعات به روز و در لحظه

  ·        ايجاد امکان ارائه خـدمات الکترونيـکي در فضـاي مجـازي

  ·        ارائه اخبار مختلف از فعاليت هاي انجام شده در استان

  ·        بررسي تمامي شکايات و پيشنهادات در راستاي تکريم ارباب رجوع

  ·        اطلاع رساني فرايند انجام خدمات به کاربران گرامي

  ·        اطلاع رساني مناقصات و مزايده ها


  تغييرات دراين بيانيه:

  استانداري همدان ممکن است گهگاه اين بيانه حريم خصوصي را به منظور بازتاب فيدبک‌هاي مشتريان و شرکت به‌روزرساني کند و شما را تشويق مي‌کند تا به طور دوره‌اي اين بيانيه را مرور کنيد تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط استانداري همدان مطلع شويد.