اخبار دفتر بانوان
1397/11/15
 • نمايشگاه عرضه و فروش محصولات خانگي در همدان گشايش يافت

  نمايشگاه دستاورد‌هاي 40ساله دستگاه‌هاي اجراي استان و توليدات مشاغل خانگي روز يکشنبه در محل دائمي شرکت نمايشگاه هاي بين المللي همدان گشايش يافت.
 •  

  سرکار خانم علي محمدي مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري از نمايشگاه عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگي بازديد نمودند . ايشان در اين بازديد از حضور فعال بانوان سرپرست خانوار و بانوان کارآفرين که در زمينه هاي مختلف فعاليت مي نمايند تقدير نمودند .

   

  در اين نمايشگاه که همزمان با نمايشگاه دستاوردهاي چهل ساله انقلاب مي باشد مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي همدان در اين باره گفت: در اين نمايشگاه دستگاههاي اجرايي حضور دارند و دستاوردهاي دولت و فعاليت هاي خود را به مردم ارايه مي دهند.
  وي ادامه داد: 61غرفه اين نمايشگاه هم به توليدات فعالان حوزه مشاغل خانگي در بخش‌هاي مختلف اختصاص دارد.
  وي بيان کرد: محصولات مشاغل خانگي استان در رشته هاي متنوع در زمينه صنايع دستي سفال و سراميک، گياهان دارويي ، گلهاي زينتي، لوستر، ترشي، مربا و شيريني و نان محلي محصولات خود را عرضه شده است.
  مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي همدان ادامه داد: امروزه کسب و کارهاي خانگي به عنوان راهکاري مهم براي ايجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب مي شوند و قابليت انجام اين نوع کسب و کار در «منزل» سبب ايجاد مزاياي بسياري براي شاغلان آن ها مي شود.
  اين نمايشگاه از 13 تا 18 بهمن ماه از ساعت 15 تا 21 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان همدان پذيراي علاقه مندان است