اخبار عمومي
1397/07/26
 • دبيرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ايران: مشکل توليدکنندگان با تامين اجتماعي رسيدگي ويژه شود

  دبيرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ايران گفت: مجموعه دولت و مجلس از حوزه توليد و اشتغال به صورت ويژه حمايت مي کنند اما مشکلات توليدکنندگان با تامين اجتماعي نياز به پيگيري و رسيدگي ويژه دارد.
 • به گزارش ايرنا، سيدمحمدرضا مرتضوي شامگاه چهارشنبه در آيين تجليل از صنعتگران و معدنکاران برتر همدان اظهار داشت: صنعتگران همدان در همراهي با مسئولان، بايد مبارزه بي امان با فساد مالي، اداري و بانکي را تشديد کنند.
  وي با اشاره به نرخ هشت درصدي بيکاري در همدان گفت: اين مهم از همراهي خوب مردم و دولت براي رونق اشتغال نشان دارد.
  مرتضوي کارآفريني را موجب شکوفايي حوزه کسب و کار و اقتصاد کشور دانست و افزود: با حمايت دولت و مجلس مي توان کارآفرينان را پشتيباني کرد.
  دبيرکل خانه صنعت، معدن و تحارت کشور با تاکيد برحمايت همه جانبه از کارآفرينان گفت: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مسئولان بايد گلايه هاي توليدکنندگان از سازمان تامين اجتماعي را پيگيري و رسيدگي کنند.
  وي با قدرداني از عملکرد استاندار همدان در پيشبرد اهداف دولت تدبير و اميد يادآوري کرد: اميد دادن به مردم وظيفه همه ما است و مسئولان همدان در اين زمينه کوتاهي نکرده اند.
  مرتضوي حمايت از دولتمردان را نيز وظيفه مردم دانست و اظهار داشت: مجموعه دولت پاسخگو و حلال مشکلات مردم به ويژه صنعتگران هستند.
  وي همدان را سرشار از ظرفيت هاي کشاورزي، معدني و گردشگري ارزيابي کرد و گفت: اين استان جاي پيشرفت هاي بسياري دارد.