اخبار عمومي
1398/07/11
 • استاندار: زيرساخت‌هاي سرمايه‌گذاري در کل استان همدان فراهم است

  سرمايه‌گذاراني از کشور اندونزي در جلسه‌ با استاندار همدان از راه‌اندازي کارخانه فرآوري و بسته‌بندي قهوه در شهرستان اسدآباد خبردادند.
 • استاندار همدان در جمع اين سرمايه گذاران اندونزيايي گفت: جاذبه‌هاي گردشگري و طبيعي همدان ‌زمينه اقتصادي شدن سرمايه‌گذاري را مهيا کرده است‌.

  وي با بيان اينکه استان همدان با همکاري بخش خصوصي در مسير توسعه قرار دارد ادامه داد: استانداري براي رونق توليد و حمايت از سرمايه گذاران از هيچ کمکي دريغ نمي کند و زيرساخت‌هاي سرمايه‌گذاري در کل استان همدان فراهم است

  شاهرخي گفت: امروز همدان مسير توسعه را بهتر از قبل پيموده و به عنوان يک استان شاخص در کشور مطرح است و سرمايه گذاران زيادي را جذب کرده اما کساني که حفظ محيط زيست را مد نظر بگيرند انتخاب مي شوند.

  استاندار همدان گفت:  همدان در سال 2018 به عنوان پايتخت گردشگري کشورهاي آسيايي ميزبان نشست بين المللي اعضاي سازمان جهاني گردشگري بود .

  شاهرخي خاطرنشان کرد: همچنين هفته گذشته اين استان ميزبان اجلاس جهاني راه ابريشم بود که دستاوردهاي خوبي را اين رويدادهاي بين المللي براي استان همدان به ارمغان آورد.

  وي همچنين با اشاره به وجه اشتراک کشور ايران و اندونزي از نظر مذهب گفت: ما وجه اشتراکات زيادي داريم  و ضرورت دارد ارتباط را با کشورهاي اسلامي تقويت کنيم و اين حضور را به فال نيک مي گيريم.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه به نمايندگي از دولت ايران از سرمايه گذاري و حضور سرمايه گذاران خارجي در استان حمايت مي‏کنيم ادامه داد: زيرساخت هاي سرمايه گذاري در استان فراهم است و با توجه به اينکه زميني که براي سرمايه گذاري انتخاب شده در اسدآباد قرار دارد از هفت سال بخشودگي مالياتي برخوردار است.