news
1398/09/03
 • با افزايش غير قانوني قيمت ها و کالاهاي اساسي مردم برخورد قاطع مي شود.

  فرماندار شهرستان درگزين در ستاد تنظيم بازار شهرستان درگزين: مشکلي در زمينه کمبود کالا يا افزايش قيمت در بازار نداريم
 •  

  علي اصغر ناظري پور در اين جلسه ضمن اعلام اين که در شهرستان هيچ نوع افزايش قيمت کالا طي چند روز اخير بعد از اصلاحيه قيمت بنزين نداشتيم، اظهار داشت: در شهرستان درگزين کمبود کالاهاي اساسي نداريم و قطعا با متخلفين برخورد قانوني مي شود.

   

  وي ادامه داد:در چهار روز گذشته150 مورد بازرسي در سطح بازار از انبار ها و اصناف توسط کارشناسان اداره صنعت و معدن و تجارت در شهرستان درگزين انجام شده است که هيچ گونه تخلفي در مورد افزايش قيمت و گران فروشي نداشتيم.

   

  فرماندار شهرستان درگزين در ادامه افزود: گزارش هايي در رابطه با دريافت کرايه توسط مسافربر هاي شخصي وجود دارد که در اين زمينه اقدامات لازم انجام خواهد شد. وي در پايان از همکاري و همراهي بازاريان مومن و با انصاف شهرستان درگزين تشکر کردو تصريح کرد، اتحاديه ها و اتاق اصناف شهرستان درگزين هر چه سريعتر تشکيل شود.

   

  رئيس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان از برگزاري انتخابات جهت تعيين روساي اتحاديه ها در شهرستان درگزين خبر داد و گفت: شهرستان درگزين نيازمند تعيين 7 اتحاديه و يک اتاق اصناف  است که پيگير ايجاد و انجام انتخابات آن هستيم که به زودي انجام مي گردد.

  وي در پايان گفت: اين 7 اتحاديه عبارتند از ، اتحاديه هاي پوشاک، مصالح ساختماني، خواربار ، تعميرکاران، نانوايان، درب و پنجره( آهني و چوبي) و آرايشگاه ها که بقيه اصناف نيز زير نظر آنها فعاليت خواهند کرد.