news
1398/09/03
 • فرماندار درگزين : از همکاري و همراهي اصناف و بازاريان شهرستان صميمانه تشکر مي کنيم

  فرماندار در بازديد از چند فروشگاه شهر قروه درگزين: هيچ نوع گزارش تخلفي مربوط به افزايش کالا در سطح شهرستان نداشتيم
 •  

  ناظري پورفرماندار شهرستان درگزين در بازديد  امروز از سطح بازار شهر قروه درگزين  که با حضور رئيس اداره صمت ، رئيس راهداري و حمل و نقل جاده اي  و ساير دستگاه  ها انجام شد،اظهار داشت: طي جلسات متعدد که فرمانداري شهرستان درگزين به منظور کنترل کالاهاي اساسي مردم و بازار انجام داده است، هيچ نوع تخلفي در خصوص افزايش قيمت در اين شهرستان گزارش نشده و تخلفات عمدتا عدم درج قيمت بر روي کالاها بوده است.

   

  وي در ادامه گفت:بر اساس بررسي هاي انجام شده و جلسه ستاد تنظيم بازار درگزين و بازرسي مستمر کارشناسان و بازرسان  اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت که بازديد روزانه و 24 ساعته از سطح شهرستان دارند، هيچ نوع تخلف مربوط به افزايش قيمت را در بازار نداشته ايم.

   

  علي اصغر ناظري پور  با تاکيد بر،  ادامه روند بازرسي ها و برخورد قاطع و قانوني با متخلفين عنوان کرد:

   

  مردم شهرستان درگزين مطمئن باشند که اين روند با قوت ادامه خواهد داشت و درگزين در تامين کالاهاي اساسي مشکلي ندارد.

   

  ايشان در رابطه با نرخ نان و کرايه تاکسي ها اظهار داشت: درحوزه تاکسيراني و نرخ نان افزايش قيمت را نداشته ايم و قطعا هر گونه افزايش قيمت غير قانوني بوده و مطابق قانون با متخلفين برخورد خواهد شد. مردم مي توانند تخلف افزايش قيمت ها و تخلفات را به  شماره 124 اطلاع دهند تا موارد مورد رسيدگي قرار گيرد.

   

  در حوزه مسافربرهاي شخصي درحال جمع آوري اطلاعات و ساماندهي آنها هستيم و پيگيري مي کنيم تا سهميه سوخت آنها افزايش يابد و مشکلي در خصوص تخلف افزايش  کرايه نيز نداشته باشيم

   

  فرماندار شهرستان درگزين در پايان اين بازديد ضمن تقدير از مردم شهرستان درگزين و بازاريان ،گفت:

  از اصناف و بازاريان نجيب و عزيز شهرستان درگزين ، براي همکاري بسيار عالي که  پس از اصلاحيه قيمت بنزين داشتند ، تشکر مي کنم.