اخبار عمومي
1398/03/19
 • استاندار همدان عنوان کرد: پيش بيني سالانه 5000ميلياردتومان براي سرمايه‌گذاري در استان همدان+تصاويردرگالري

  استاندار همدان از تدوين سند راهبردي توسعه استان همدان خبر داد و گفت: بر اساس اين سند سالانه 5000ميليارد تومان براي سرمايه‌گذاري در استان همدان پيش بيني شده است.
 • به گزارش  مهر، سيد سعيد شاهرخي ظهر شنبه با حضور در سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان ضمن تقدير از خدمات کارشناسان اين سازمان از کتاب «نتيجه سرشماري آمار نفوس و مسکن استان همدان» رونمايي کرد و بابيان اينکه اولويت استان همدان توجه به معيشت و اشتغال مردم است، گفت: براي اين امر مهم ساز و کارهاي دقيق و کارشناسي تعيين شده است.

  ترسيم چشم انداز بر اساس ظرفيت و توانمندي

  وي با بيان اينکه تدوين سند راهبردي توسعه استان همدان اقدام خوبي بود، گفت: اين سند به عنوان يک چشم انداز و بر اساس ظرفيت و توانمندي هر شهرستان تدوين شده و براي هر سال 5هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذاري پيش‌بيني شده است.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه عملکرد شوراي برنامه ريزي و کارگروه‌هاي تخصصي آنکه بر اساس کار کارشناسي است قابل تقدير است، گفت: در سال جاري موضوع مهم برگزاري انتخابات مجلس را داريم که در سياست داخلي و خارجي تأثير گذار است.

  وي تاکيد کرد: وظيفه ما برگزاري انتخابات با مشارکت حداکثري، سالم و قانونمند است و اين امر بايد سرلوحه کار همه دستگاه‌هاي اجرايي استان همدان باشد.

  سازمان مديريت داراي بدنه کارشناسي با نگاه توسعه‌اي و عدالت محور است رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان نيز با بيان اينکه سازمان مديريت داراي بدنه کارشناسي با نگاه توسعه‌اي و عدالت محور است، گفت: اين سازمان در راستاي توسعه کشور و استان همدان حرکت مي‌کند.

  اسکندر صيدايي با بيان اينکه استاندار همدان نگاه برنامه‌محور دارد، گفت: استاندار همدان شناخت خوبي از استان دارد و به کار کارشناسي اهميت زيادي مي‌دهد و تعامل خوبي با همه مجموعه‌ها دارد.

  وي با بيان اينکه کارکنان سازمان مديريت اهل تجربه، تخصص و تعهد هستند و براي توسعه استان تمام توان خود را به کار مي‌گيرند، گفت: همدان در حوزه توزيع اعتبارات هزينه‌اي با 83شاخص يک الگوي موفق و کشوري است.

  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان اضافه کرد: لازمه مقابله با تحريم‌هاي دشمن استفاده بهينه از منابع، صرفه جويي و اجراي سياستهاي اقتصاد مقاومتي است.