اخبار عمومي
1398/03/20
 • معاون استاندار همدان: طرح تحول نظام سلامت بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد

  معاون سياسي استاندار همدان گفت: طرح تحول نظام سلامت بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت عصر يکشنبه در مراسم تکريم و معارفه رئيس دانشگاه علوم پزشکي ابن سينا با آرزوي توفيق براي همه خدمت رسانان به ويژه خدمت رسانان حوزه سلامت، برگزاري اين جلسه باشکوه را حاکي از ارادت مردم به ارائه دهندگان خدمت دانست.

  وي با ابلاغ پيام استاندار همدان و عذرخواهي از عدم حضور وي در اين مراسم اظهار کرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي بعد از استقرار خود به دنبال تحول بنيادين در همه عرصه ها بود و امروزه تحول و انقلاب بزرگي را در عرصه نظام پزشکي شاهد هستيم.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با اشاره به پيشرفت بسيار حوزه پزشکي ايران در دوران پس از انقلاب و بي نيازي از اعزام به خارج از کشور گفت: جوانان بلند همت ايران انقلاب عظيمي در مباحث پزشکي ايجاد کردند به طوريکه ايران اسلامي هم اکنون از کشورهاي مطرح جهان محسوب مي‌شود و روند توسعه قابل قبول بوده است.

  تربيت دانشجوي خارجي در کشور از اولويت‌هاي اصلي است

  وي با بيان اينکه امروزه تربيت دانشجوي خارجي در کشور جزو اولويت‌هاي اصلي است، افزود: امروزه شاهد حضور بيماران از ديگر کشورهاي مختلف در ايران هستيم که بايد به اين موضوع افتخار کرد.

  آزادبخت به سابقه حضور حبيب الله موسوي بهار در جبهه هاي دفاع مقدس و سپس حضور در جبهه علم پزشکي اشاره کرد و گفت: وي اخلاق اسلامي را با حرفه پزشکي آميخته بود و در اوج تخصص متواضعانه تلاش مي کرد.

  وي گفت: بر اساس تدبير وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي رشيد حيدري مقدم به عنوان فردي توانمند به عنوان رياست دانشگاه علوم پزشکي انتخاب شد که براي وي در مسئوليت پيش رو آرزوي موفقيت داريم.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت در راستاي سياست هاي مقام معظم رهبري مبني بر اينکه بيمار جز درد بيماري درد ديگري نداشته باشد، اجرا شد و بهبود استانداردهاي خدمات پزشکي را محقق کرد.

  وي گفت: ورود دانشمندان به عرصه هاي مختلف درخشش آنان را به دنبال دارد و اين در حاليست که دشمن با جنگ اقتصادي و جنگ رواني مي خواهد مردم را خسته کند که بايد همه با مقاومت در برابر مشکلات دشمن را به عقب نشيني وا داريم.

  آزادبخت با اشاره به فراهم بودن بستر خدمت در استان همدان گفت: مردم استان همدان در راهپيمايي پرشکوه روز قدس بر اصول نظام پافشاري کردند و آنان لايق بهترين خدمات به ويژه در حوزه پزشکي هستند.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان ابراز اميدواري کرد: همه مسئولان در برابر مردم ايران به بهترين شکل انجام وظيفه کرده و عاقبت به خير شوند.