اخبار عمومي
1398/04/02
 • به پاس تقدير از حافظان امنيت : بازديد استاندار و اعضاي شوراي تامين استان همدان از نقطه صفر مرزي غرب کشور

  به پاس تقدير از حافظان امنيت : بازديد استاندار و اعضاي شوراي تامين استان همدان از نقطه صفر مرزي غرب کشور
 •  

  مهندس شاهرخي استاندار همدان به همراه اعضا شوراي تامين استان در سفري چندين ساعته به ارتفاعات غرب کشور باحضور در نقطه صفر مرزي ايران و عراق و مرز بمو/ ديزل به عنوان مرتفع ترين پادگان در نقطه صفر مرزي در ارتفاع 2070متري حضور پيدا کردندو از نزديک در جريان مهمترين مسائل مرزهاي منطقه غرب کشور قرارگرفتند.

  مرز بمو و ديزل در نقطه صفر مرزي؛ يکي از مهم ترين نقاط امنيتي واستراتژيک است که تمام تحرکات امنيتي منطقه غرب کشور در اين پادگان رصد وپالايش مي شود و تمام پايگاههاي مرزي از اين نقطه مديريت و کنترل مي شوند.

  در اين سفر که علاوه بر استاندار ؛فرماندهي سپاه انصارالحسين(ع) استان،فرمانده انتظامي استان و تعدادي از مديران انتظامي وامنيتي حضور داشتند از موقعيت شهيد همداني در استان کرمانشاه بازديد به عمل آمد.

  بازديد از چندين پاسگاه و مرکز نظامي در ارتفاعات و مرز ازگله؛ثلاث باباجاني و جوانرود و گفتگو با نيروهاي مشغول در اين واحدها از ديگر برنامه هاي اين سفر کاري بود.

  در اين بازديد شش ساعته ؛ استاندار همدان و اعضاشوراي تامين استان از زحمات و تلاش نيروهاي امنيتي در برقراري امنيت در مرزهاي غرب کشور تقدير کردند و علاوه بر گفتگو و تشکيل جلسه ،نماز ظهر و عصر رادر کنار اين حافظان حريم امنيت اقامه کردند .

  لازم به ذکر است در حال حاضر بخش زيادي از امنيت مرزهاي غرب کشور توسط تيپ 3 سپاه انصارالحسين (ع)استان همدان تامين مي شود .

   

   

  اداره کل روابط عمومي استانداري همدان