اخبار عمومي
1399/03/18
 • تشکيل شوراي برنامه‌ريزي استان همدان با حضورمجمع نمايندگان استان شاهرخي: جذب اعتبارات اولويت ارزيابي مديران / همکاري مجموعه‌هاي مديريتي با هدف توسعه

  سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در شوراي برنامه‌ريزي استان که با نخستين حضور مجمع نمايندگان استان برگزار شد، به شرح اقداماتي که در مقابله با کرونا صورت گرفته پرداخت و از آخرين وضعيت استان در اين زمينه گفت: کادر بهداشت و درمان استان همدان در مقابله با کرونا از تمام توان و ظرفيت‌هاي خو استفاده کردند.
 •  

  شاهرخي افزود: مردم استان همدان فرهنگ، تمدن و شعور اجتماعي خود را در همکاري با مقابله با کرونا نشان دادند.

  وي اظهار کرد: همکاري مردم و اقدامات ستاد استاني مقابله با کرونا باعث شد که اوضاع تحت کنترل بوده و اکنون نيز نرخ شيوع در استان همدان نسبت به خيلي از استان‌ها بهتر است. ستاد استاني حامي و پشتيبان کادر بهداشت و درمان استان بوده است‌.

  استاندار همدان در بخش ديگري از سخنان خود خطاب به مديران استان گفت: استان همدان از استان‌هاي موفق کشور در جذب اعتبارات است و يکي از ملاک‌هاي ارزيابي مديران جذب اعتبارات است. اعتبارات شهرستان‌ها بر اساس شاخص‌هاي کارشناسي شده که برخي نيز ملي بوده و برخي توسط نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي انجام شده، تدوين شده‌اند.

  وي در ادامه گفت: فرمانداران شهرستان‌ها دو هفته فرصت دارند تا با هماهنگي کميته‌هاي برنامه‌ريزي پروژه‌ها و برنامه‌هاي خود را آماده و  معرفي کنند‌.

  شاهرخي افزود: در شرايط فعلي کشور بايد جهادي و شبانه‌روزي خدمت به مردم انجام شود و اين شيوه کار بايد سرلوحه کار مديران باشد. استان همدان با وحدت و همدلي همه مجموعه‌ها در مسير توسعه است و همکاري نمايندگان استان در اين جهت قابل تقدير است.