اخبار عمومي
1399/06/10
 • استاندار: 10 هزار ميليارد تومان طرح تا پايان دولت در همدان به ثمر مي‌نشيند

  استاندار همدان گفت: در چارچوب تحقق جهش توليد، 63 طرح با ارزش 10 هزار ميليارد تومان در اين استان تعريف شده که تا پايان دولت تدبير و اميد به ثمر مي‌نشيند.
 • سيد سعيد شاهرخي در آيين آغاز عمليات اجرايي مجتمع دامپروري 6 هزار راسي ملاير بيان کرد: اين حجم از سرمايه‌گذاري حاصل وفاق و همدلي در مجموعه استان است و همه ما به يک هدف مهم آن هم خدمت به مردم و دوري از حواشي فکر مي‌کنيم.

  استاندار همدان گفت: با پيگيري‌هاي انجام شده شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي(شستا) 6 طرح بزرگ اقتصادي را با حجم سرمايه‌گذاري بيش از يک‌هزار ميليارد تومان در اين استان سرمايه‌گذاري مي‌کند که در سال‌هاي گذشته بي‌سابقه است.

  استاندار همدان خاطرنشان کرد: همدان در ساليان گذشته بهره زيادي از سرمايه‌گذاري‌هاي شرکت شستا نبرده بود که با سرمايه‌گذاري و اجراي اين تعداد طرح، تا حدود زيادي عقب‌ماندگي اين استان را در سال‌هاي گذشته جبران خواهد کرد.

  شاهرخي توجه به معيشت مردم، توليد و اشتغال را از اولويت‌هاي نخست استان دانست و افزود: تمام وقت خود و مجموعه استان را صرف اين هدف مهم کرده‌ايم تا بتوانيم خدمتي صادقانه به مردم ارايه دهيم.

  وي ادامه داد: با توجه به شيوع ويروس کرونا، طبق تاکيدات رييس جمهوري حفظ سلامت مردم نيز در دستور کار است.

  استاندار همدان با اشاره به هجمه‌هاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي و ملت ايران تاکيد کرد: مردم همواره در کنار مسوولان جلوي ياوه‌گويي‌هاي آمريکا و صهيونيست ايستاده است و با مقاومت تمامي نقشه‌هاي شوم دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

  شاهرخي گفت: امروز با وجود اعمال فشارها و تحريم‌هاي ظالمانه، شرکت سرمايه‌گذاري شستا بيش از يک‌هزار ميليارد تومان طرح فقط در استان همدان اجرا مي‌کند.

  وي اظهار داشت: جاي جاي استان همدان به مثابه يک کارگاه بزرگ عمراني، کار و فعاليت در جريان است و طرح‌هاي بزرگ همچون پتروشيمي همدان در دست اجرا است که تا يک‌ماه آينده راه‌اندازي مي‌شود.

  استاندار همدان از تلاش‌ها و پيگيري‌هاي فرماندار ويژه ملاير و نمايندگان مجلس در اجرايي شدن طرح‌هاي بزرگ اقتصادي در اين شهرستان قدرداني کرد و گفت: به واسطه اين جديت و تلاش، حجم سرمايه‌گذاري در اين شهرستان چندين برابر شده و ملاير يکي از شهرستان‌هاي پيشرو استان در امر سرمايه‌گذاري است.

  مهندس شاهرخي فرهنگ بالا را از ويژگي‌هاي منحصر به فرد مردم اين شهرستان دانست و افزود: در تامين زمين، آب و صدور مجوزهاي لازم براي اجراي دامپروري ? هزار راسي شستا مشکلي در ملاير نداشتيم و اين نشان از فرهنگ بالا و همراهي مردم اين منطقه دارد.

  وي همچنين از همراهي مردم استان همدان با دولت قدرداني کرد و گفت: اين همراهي مردم موجب سرعت بخشيدن به روند اجرايي طرح‌ها در سطح استان شده است.