اخبار عمومي
1399/06/19
 • استاندار همدان: خدمت به مردم يک فرصت است و بايد آن را قدر بدانيم اجراي بلوار 30متري شهداي سلامت و پوشش رودخانه کوي نبوت

  استاندار همدان ماه گذشته در مسجد اين منطقه در جمع نمازگزاران وعده داده بود که انتظارات آنها را بررسي و اجرايي خواهد کرد و امروز بعد از 35 روز علاوه بر بلوار و پوشش رودخانه توسط شهرداري ، بخش اصلي مشکل آب آشاميدني توسط شرکت آبفا به همراه روشنايي محله توسط شرکت برق استان به سرانجام رسيد که باعث خوشحالي مردم اين منطقه شد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، بعد از سه بارحضوراستاندارهمدان و مديران استان در کوي نبوت در دو ماه گذشته و درخواست اهالي اين منطقه و تاکيد مهندس شاهرخي استاندار امروز و بعد از 35 روز بلوار اصلي اين منطقه به همراه پوشش رودخانه که در گذشته مشکلات زيادي را براي مردم ايجاد کرده بود توسط شهرداري همدان و با حضور استاندار، نماينده ولي فقيه در استان،فرماندار،شهردار و اعضاي شوراي شهر و مردم منطقه به صورت رسمي افتتاح شد.

  استاندار همدان در آيين افتتاح بلوار 30 متري و پوشش رودخانه کوي نبوت گفت: خدمت به مردم يک فرصت است و بايد آن را قدر بدانيم.

  وي افزود: اقدامات انجام شده باعث بالا رفتن ارزش افزوده دارايي مردم در اين منطقه خواهد شد

  در ادامه حجت الاسلام فاضليان در اين مراسم  از مهندس شاهرخي استاندار همدان به عنوان مديرجهادي و پرتلاش و از شهرداري همدان براي اين خدمت بزرگ در کمترين زمان به مردم اين منطقه تشکر کرد . همچنين اهالي کوي نبوت از حضور استاندار و مديران استان در جمع خودشان و پيگيري مشکلات سان تقدير کردند .

  بعد از افتتاح اين طرح ها، نمازجماعت مغرب و عشا در مسجد اين منطقه با حضور مردم و مديران به امامت حضور آيت ا...شعباني نماينده ولي فقيه در استان اقامه شد .