اخبار عمومي
1399/07/09
 • انتصاب معاون عمراني استانداري همدان از سوي وزير کشور

  به پيشنهاد استاندار همدان و با حکم وزير کشور فرهاد فرزانه به عنوان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اين استان منصوب شد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، وزير کشور در حکمي فرهاد فرزانه را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان منصوب کرد. متن حکم عبدالرضا رحماني فضلي وزير کشور خطاب به فرزانه چنين آمده است.

  به موجب اين حکم و بنا به پيشنهاد استاندار محترم استان همدان و تاييد معاون محترم عمران و توسعه امور شهري و روستايي، جنابعالي را به سمت معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همدان منصوب مي نمايم.ايجاد هماهنگي در زمينه هاي فني و عمراني، نظارت بر تهيه و تصويب طرح هاي توسعه و عمران شهري و روستائي، تشخيص نيازمندي هاي عمراني و تعيين اولويت ها، نظارت بر اجراي طرح هاي عمراني دستگاه هاي استاني و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراري تعامل لازم با مديران محترم دستگاه ها و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در جهت پيشبرد پروژه هاي عمراني و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوي شهرسازي و معماري اسلامي ايراني و ارائه منظم گزارش عملکرد و پيشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظايفي است که انتظار دارد ضمن هماهنگي با معاون محترم عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت کشور در چارچوب قوانين و مقررات جاري و اسناد فرادست و در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد با بهره گيري از استعدادها و تجارب نيروهاي لايق و متخصص بدان اهتمام نماييد.

  توفيق روزافزونتان را در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت منويات و فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي "مدظله العالي" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

  فرهاد فرزانه در کارنامه مديريتي خود مسووليت‌هايي همچون مديرکل امور روستايي و مديرکل امور شهري استانداري، مديرکل ميراث فرهنگي و مديرکل راه و شهرسازي استان همدان را دارد. پيش از اين محمودرضا عراقي معاون امور عمراني استانداري همدان بود.