اخبار عمومي
1399/08/21
  • استاندار: کادر بهداشت و درمان خط مقدم مبارزه با کرونا بودند

    استاندار همدان با صدور پيامي به مناسبت شهادت اولين شهيد مدافع سلامت اين استان گفت: در چند ماه اخير کادر بهداشت و درمان خط مقدم جهاد ، مبارزه و پيشگيري با ويروس کرونا بودند که صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کردند.
  • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، سيدسعيد شاهرخي،استاندار همدان در اين پيام گفت: در راستاي مبارزه و پيشگيري از ويروس کرونا، تعداد زيادي از کادر بهداشت و درمان کشور در خدمت صادقانه و خالصانه به مردم، جان خود را از دست دادند.

    شاهرخي افزود: خبر شهادت اولين شهيد مدافع سلامت استان همدان شهيده سيده زهرا موسوي ارفع از کادر پرتلاش مرکز آموزشي درماني سينا فرشچيان که در خط مقدم مبارزه با اين ويروس جان خود را از دست داد و به خيل شهداي مدافع سلامت پيوست، موجب تاثر و تالم فراوان شد.

    استاندار همدان ادامه داد: تعداد زيادي از کادر بهداشت و درمان در اين مسير خدمت گذاري جان خود را از دست دادند و براي هميشه نام و ياد آنها در اذهان مردم ماندگار شد.

    شاهرخي در اين پيام با تسليت شهادت اين بانوي ايثارگر به کادر زحمتکش بهداشت و درمان از مردم خواست: همچون گذشته با توجه به شرايط قرمز کرونايي استان نسبت به رعايت پروتکل ها با هدف حفظ سلامتي خود وديگران، کنترل ويروس کرونا و کمک به کادر بهداشت و درمان استان اهتمام ويژه‌اي داشته باشند.