اخبار عمومي
1398/11/20
 • وزير ورزش و جوانان : 12هزار مترمربع به سرانه فضاي ورزشي استان اضافه شد

  وزير ورزش و جوانان گفت:با افتتاح 7 طرح در استان همدان 12هزار مترمربع به سرانه فضاي ورزشي استان اضافه شده است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان در مراسم افتتاح استخر سرپوشيده سپهبد شهيد قاسم سليماني اسدآباد افزود: نسل‌هاي آينده حافظان آرمان‌هاي انقلاب اسلامي که توسط رهبر کبير انقلاب امام خميني (ره) رقم خورد، هستند.

  سلطاني فر خاطر نشان کرد: همکاري‌هاي استاندار همدان و تلاش ديگر مديران اجرايي استان، موجب شد تا در افتتاحيه پروژه امروز حضور پيدا کنيم.

  وزير ورزش و جوانان با بيان اينکه تلاش‌هاي استاندار همدان به عنوان حامي هميشگي ورزش و جوانان قابل تقدير است، مهندس شاهرخي با دلسوزي تمام، پيگير امورات جوانان بوده‌است تاکيد کرد: شرايط کشور شرايط بسيار خطيري است و با وجود تحريم‌هاي ناعادلانه مجموع درآمدهاي ما حدود 10 درصد درآمدهاي سال 90 است، يعني درآمد ما سالانه 120 ميلياردتومان در سال 90  بوده اما تا پايان امسال در خوش‌بينانه‌ترين وضعيت درآمد ما 12 ميليارد تومان است. اما اين امر باعث نشده فعاليت‌هاي خود را متوقف کنيم.

  وي در ادامه عنوان کرد: دولت با وجود همه تنگناها و مشکلات، توانسته با تلاش و کوشش،  اداره جامعه را انجام داده و پروژه‌ها هرکدام يکي پس از ديگري را افتتاح کند.

  سلطاني فر گفت:  با توجه به برنامه‌اي که در دستور کار قرار داده بوديم، قرار شد 700 پروژه را در کشور به پايان برسانيم که امروز جداي از پروژه‌هايي که در اسدآباد افتتاح کرديم، توانسته‌ايم بيش از ميزاني که تعهد کرده بوديم را به پايان برسانيم.

  وي با بيان اينکه اميدواريم با افزايش فضا‌هاي ورزشي، بتوانيم رضايت مردم را جلب کرده و باعث شور و نشاط آن‌ها شويم عنوان کرد: امروز در کشور، تنها ابزاري که مي‌تواند با ارزانترين قيمت و با برگزراي حتي يک مسابقه، يک ملت را خوشحال و شاد کند، ورزش است.

  وزير با اشاره به اينکه چون ملت ايران، براي پيروزي يک قهرمان يا حتي يک تيم، احساس غرور و شادي مي‌کنندافزود: بايد در زمينه‌هاي مختلف بخصوص ورزش همگاني و قهرماني تلاش کنيم تا نام ايران و پرچم ايران را به اهتزاز در آوريم.

  سلطاني فر در ادامه گفت: خوشبختانه استان همدان از لحاظ فضاهاي ورزشي وضعيت مطلوبي دارد، اين مهم نيز به دليل تلاش‌هاي اداره ورزش جوانان و ديگر مديران اجرايي استان رخ داده است.

  وي با بيان اينکه هماهنگي و مديريت مجموعه استان باعث شده مردم همدان با دسترسي به ورزش‌هاي مختلف کمال استفاده را ببرند تاکيد کرد: ورزشکاران همدان بخصوص بانوان توانسته‌اند رتبه‌هاي افتخار آفريني را براي ايران و بخصوص استان کسب کنند.