اخبار عمومي
1398/11/23
 • پيام‌مشترک نماينده ولي فقيه در استان و استاندار همدان به مناسبت 22 بهمن‌ماه

  نماينده ولي فقيه در استان و استاندار همدان در بيانيه مشترکي، ضمن گراميداشت فرارسيدن چهل و يکمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و اربعين شهادت سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني، از مردم ولايت‌مدار استان همدان دعوت کردند که پر شورتر از گذشته در راهپيمايي 22 بهمن امسال شرکت و حمايت خود را از انقلاب و نظام اسلامي، اعلام کنند.
 • متن اين پيام به شرح زير است.

  «إِنَّ الَّذِينَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا فَلا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَ لا هُمْ يَحْزَنُونَ »سوره الاحقاف آيه 13

  شما حق هستيد و در مقابل باطل ايستاده ايد ؛ و حق پيروز است. امام خميني (ره)

   

  ملت غيور ايران اسلامي امروز هم حيات پرافتخار اين وطن را پاس مي‌دارند و دوشادوش يکديگر براي دفاع از آرمان‌هاي امام (ره)، شهدا و انقلاب خود تا پاي جان خواهند ايستاد و به هر دشمن بيگانه‌اي علي الخصوص رژيم تروريست آمريکا اعلام مي‌دارند که پهنه اين سرزمين را جايي براي کينه توزي‌هاي استعمارگرانه نيست.

  نظام جمهوري اسلامي ايران در چهار دهه  گذشته، همواره از پشتيباني و حمايت مردمي برخوردار بوده و همواره جلوه‌هاي بي‌نظيري از اين حمايت و اعتماد مردمي را در صحنه‌هاي مختلف شاهد بوده‌ايم.

  بدون شک شرکت در راهپيمايي 22بهمن يکي از مصاديق حضور معنادار مردم در حمايت از نظام جمهوري اسلامي و ابراز وفاداري به آرمان‌هاي بلند الهي و انساني امام راحل عظيم‌الشأن است.

  در اين فرصت مغتنم، 22بهمن ماه، سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران را به آحاد ملت ايران اسلامي به ويژه مردم ولايت‌مدار استان همدان تبريک گفته و ضمن تجليل از حضور هميشگي، ولايي و آگاهانه مردم در صحنه‌هاي دفاع از نظام و انقلاب اسلامي از تمامي دلسوزان و دلباختگان اين سرزمين براي حضور پرشور در راهپيمايي22 بهمن ماه دعوت مي‌نماييم.

  اميداست مردم عزيز و مومن ايران اسلامي با نصب‌العين قرار دادن هدايت‌هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب اسلامي و وحدت و همدلي پيروز اين ميدان باشند . ان‌شاء‌الله. 

  حبيب الله شعباني موثقي- نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه همدان

  سيد سعيد شاهرخي- استاندار همدان