اخبار عمومي
1398/11/23
 • معاون سياسي امنيتي استاندار: دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي طرح اکرام ايتام و محسنين جديت تمام داشته باشند

  معاون سياسي امنيتي استاندار گفت: دستگاه‌هاي اجرايي در اجراي طرح اکرام ايتام و محسنين جديت تمام داشته باشند
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت، در نشست هماهنگي رابطين دستگاه‌هاي اجرايي استان جهت اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين افزود:از مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي اين است که ايران از يک کشور وابسته و ضعيف، به يک کشور بزرگ مستقل و قدرتمند در دنيا تبديل شده است. ايدئولوژي جمهوري اسلامي توانست در مقابل استکبار جهاني، ارتجاع و استکبار بايستد.  

  آزاد بخت خاطر نشان کرد:  کميته امداد امام خميني(ره) يکي از يادگارهاي امام راحل بود که توانست به عنوان يکي از استوانه‌هاي نظام جمهوري اسلامي تبديل شود، و چون سرمايه ارزشمند و بدون جايگزيني براي توانمندي جمهوري اسلامي است.

  وي عنوان کرد:  250 هزار شهيد داديم تا جمهوري اسلامي استقرار يابد، يکي از نمونه‌هاي ارزشمند و شجاع آن، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني بود که جداي از خدمات و اقدامات اجرايي‌اش، از کمک به ايتام غافل نماند. بنابراين يکي از شيوه‌هاي انتقام سردار سليماني جاري کردن افکار اين شهيد بزرگوار در جامعه است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار با بيان اينکه انتظار مي‌رود سازمان‌ها و نهادهاي دولتي در اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين با جديت تام و تمام شروع کرده کرده و با نيت خير به اين موضوع ورود کنند تاکيد کرد: استاندارهمدان، با تعيين يک مشاور ويژه در اجراي پويش اکرام ايتام و محسنين، نشان داد که توجه به اين موضوع از اهميت ويژه‌ايبرخوردار است.

  آزاد بخت گفت: حال که همه مديران و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي در اين زمينه ورود کرده‌اند، انتظار مي‌رود اجراي اين طرح و خروجي آن به گونه‌اي اجرا شود که بازخورد‌هاي خوبي در سطح کشور داشته باشد.

  وي در ادامه افزود: مديران و مسئولان اجرايي بايد به اين نکته توجه داشته باشند که ارتباط گيري چهره به چهره نقش موثر و پيش‌برنده‌اي در اين زمينه دارد. چون تذکر و يادآوري در اکرام ايتام و محسنين ديدارهاي حضوري و چهره به چهره با افراد، کارساز و کارگر است.