اخبار عمومي
1398/11/23
 • معاون سياسي امنيتي استاندار :حضور در انتخابات همانند دفاع‌مقدس با اهميت است

  معاون سياسي امنيتي استاندار ورييس ستاد انتخابات استان همدان گفت: حضور در پاي صندوق‌هاي راي همانند زماني که اين ملت در دفاع مقدس در برابر جبهه کفر ايستادند با اهميت است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در آيين راهپيمايي يوم الله 22بهمن در شهرستان رزن اظهار داشت: حضور پررنگ مردم در انتخابات دشمن را نااميد و وادار به عقب نشيني مي کند بنابراين در اين راستا بايد منويات رهبر معظم انقلاب چراغ راه همه ما باشد.

  وي افزود: متوليان انتخابات با بي طرفي کامل انتخابات را سالم و با صلابت برگزار مي کنند و هيچ کدام از مسئولان حق ندارند وابستگي به داوطلبان داشته باشيم.

  وي با بيان اينکه آمريکا و داعش دو روي يک سکه هستند گفت: هر دوي آنها در پي ترور و به شهادت رساندن اين سردار رشيد اسلام بودند؛ مردم هم با حضور در آيين تشييع سرلشکر سليماني دين خود را به اين سرباز ولايت ادا کردند.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري همدان گفت: ملت ايران داغ شهيد سليماني را بر دل دارند و هر چند سيلي محکمي به گوش آمريکا نواخته شد ولي کافي نيست پيامد شهادت سردار سليماني بايد خروج آمريکا از منطقه باشد.

  آزادبخت ادامه داد: شهيد قاسم سليماني يکي از دستاوردهاي انقلاب اسلامي بود که اين سرباز ولايت در مکتب امام راحل پرورش يافت و جهان را تحت تاثير خود قرار داد. 

  وي افزود: اين سرباز ولايت با تبعيت از ولايت و با ايثار و از خودگذشتگي شر داعش را از سر منطقه کم کرد در حاليکه اين گروهک تروريستي و آدم کش درصدد تضعيف ايران بودند.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري اظهار داشت: با شهادت سردار سليماني درخت انقلاب اسلامي تنومندتر و نهضت اسلامي قوي تر مي شود و خون شهيد سليماني به مراتب تاثيرش بيشتر از زمان حيات وي بود.

  آزادبخت با بيان اينکه امروز آمده ايم بگوييم که راه امام راحل، رهبري انقلاب و شهيد سليماني را ادامه مي دهيم اظهار داشت: در بين نيروهاي نظامي و انتظامي ايران اسلامي افراد لايق و شايسته اي هستند که به بهترين شکل ممکن جاي اين شهيد را پر کنند.

  وي يادآوري کرد: رژيم ستم شاهي وابسته به قدرت هاي بزرگ، ديکتاتور و آدم کش بود که هيچ اختياري از خود نداشت و در اين دوران ملت ايران جايگاهي نداشتند همچنين ظلم و ستم تمام کشور را فرا گرفته بود.

  معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري افزود: امام راحل در سال 42پرچم مبارزه با اين رژيم را در دست گرفت و مردم را به بيداري دعوت کرد که با تدبير بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي زمينه احياي حقوق مردم فراهم شد.

  آزادبخت اضافه کرد: ملت ايران با شناخت راه و هدف امام راحل پا ميدان مبارزه گذاشته و با هدايت پيرجماران شاگردان امام پيام انقلاب را منعکس کردند.

  وي ادامه داد: ايثارگري و شهادت طلبي مردم توانست رژيم ستم شاهي را سرنگون کند و ايران از يک کشور وابسته به يک کشور مستقل و توانمند تبديل شود.