اخبار عمومي
1398/11/23
 • قدرداني امام جمعه و استاندار همدان از حضور حماسي مردم استان در راهپيمايي 22 بهمن

  نماينده ولي فقيه در استان و استاندار همدان در پيامي از حماسه حضور مردم ولايت‌مدار و انقلابي استان در راهپيمايي چهل و يکمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و يوم‌ا... 22بهمن‌ماه تقدير و تشکر کردند.
 • متن پيام بشرح زير است؛

   

  بسم الله الرحمن الرحيم

  راهپيمايي باشکوه و مقتدرانه مردم شريف استان همدان، همصدا با ديگر مناطق مختلف کشور در يوم‌ا... 22 بهمن در چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي که مصادف با اربعين شهادت سردار عزيز سپاه اسلام سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني بود، نمايانگر اوج شعور انقلابي‌گري و استکبار ستيزي ملت عزيز ايران اسلامي است.

  بي‌شک اين حضور هوشمندانه، متعهدانه و انقلابي موجي از شور و اميد را براي دلسوزان نظام و انقلاب و پيامي نااميدکننده براي دشمنان ايران اسلامي در پي داشته است.

  اين حضور پرشور و وحدت بخش مردم، پشتوانه مستحکمي براي نظام جمهوري اسلامي و زمينه‌ساز مشارکت حداکثري مردم متدين دارالمجاهدين و دارالمومنين استان همدان در پاي صندوق‌هاي اخذ راي در دوم اسفندماه خواهد بود.

  اينجانبان به پاس اين حماسه بزرگ، از مردم مومن، انقلابي، شجاع و با بصيرت استان همدان که جلوه‌اي ديگر از وحدت، همدلي، عظمت و اقتدار را به نمايش گذاشتند، صميمانه قدرداني مي‌کنيم.

   

  حبيب‌ا... شعباني موثقي -نماينده ولي فقيه در استان و امام‌ جمعه همدان

  سيد سعيد شاهرخي- استاندار همدان