اخبار عمومي
1398/12/13
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار: بانک‌ها پرونده‌هاي در دست‌ بررسي را هرچه سريع‌تر پيگيري و تعيين تکليف کنند.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار تاکيد کرد: بانک‌ها پرونده‌هاي در دست‌ بررسي را هرچه سريع‌تر پيگيري و تعيين تکليف کنند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ظاهر پور مجاهد در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان همدان  گفت:  بايد تلاش کنيم رتبه کشوري استان همدان در زمينه اشتغال روستايي را ارتقاء دهيم.

  پور مجاهد افزود: تاکيد ما بر اولويت قرار دادن خانواده‌هاي تحت پوشش بهزيستي و کميته‌ امداد امام خميني‌(ره) باشد.

  وي با بيان اينکه بانک‌ها تلاش کنند تسهيلات تکليفي را جذب کنند، در پايان سال کم‌کاري آن‌ها در امتياز بندي لحاظ خواهد شد اظهار داشت: واحد‌هاي توليدي درخواست‌‌هاي تسهيلات خود را تا پيش از پايان سال جاري به بانک‌ها ارائه کنند.

  پور مجاهد گفت: بانک‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي تا پيش از پايان سال از کليه ظرفيت‌هاي خود براي جذب و پرداخت تسهيلات استفاده کنند.

  معاون استاندار با تاکيد بر اينکه فرمانداري‌ها هم در جذب طرح‌ها و معرفي به بانک‌ها کوشا باشند افزود: بايد موانع و مشکلات موجود، جهت تحقق ميزان تعهد استاني و شهرستاني رفع شود.

  وي در ادامه خاطر نشان کرد: دستگاه‌هاي متولي مسائل و مشکلات طرح‌هاي اقتصادي را هرچه سريع‌تر حل و فصل، و در صورت لزوم جهت تعيين تکليف به ستاد استاني ارسال کنند.