اخبار عمومي
1395/11/21
 • تحريم ها ظالمانه و برجام حاصل ارتباط عقلاني دولت با دنيا است+تصاويردرگالري

  استاندار همدان گفت: در شرايطي که دولت تدبير و اميد ارتباط عقلاني را با دنيا داشته است، تحريم ها ظالمانه و جفا گونه است.
 • محمدناصر نيکبخت عصر پنجشنبه در شوراي اداري استان همدان اظهار کرد: اين در حاليست که رهبر معظم انقلاب اعلام مي کند که ما نمي خواهيم اسلحه اتمي داشته باشيم و تحريم کنندگان چه تضميمي بالاتر از اين مي خواهند.
  وي اضافه کرد: ايران درصدد توليد اسلحه اتمي نيست و با اين حال استکبار جهاني قصد دارد با تشديد تحريم ها ايران اسلامي را فلج کند در حاليکه به همت مردم و خون شهداي گرانقدر و تدبير مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي توانسته ايم اقتدار و عزت کشور را حفظ کنيم.
  وي با انتقاد از برخي اظهارنظرها پيرامون برجام افزود: اينکه بگويند برجام چيزي نداشت يا عايدش کم بود بي لطفي است چرا که برجام با اين شرايط که نيرنگ ها، دسيسه ها و بد عهدي هايي هميشه آمريکا پابرجا بوده، آورده خوبي داشته است.
  استاندار همدان اظهار کرد: برجام باعث شد تا 6 کشور مقابل يک کشور بزرگ پشت ميز مذاکره قرار بگيرند و خواسته هاي به حق ايران پذيرفته شد.
  وي اافزود: البته مذاکره همواره از باب مفاعله و طرفيني بود و هر دو طرف پذيرفتند و برخي اجرا نشد چون نيرنگ ها وجود دارد.
  وي يادآور شد: در اين بين برخي از دوستان خارج از استان به دستاوردهاي برجام حمله مي کنند و مي گويند مربوط به دولت است در حاليکه برجام تدبير و عقلانيت اين دولت و تيم مذاکره کننده عاقل دولت بود که به نمايندگي از نظام و بزرگان نظام اجرايي شد.
  استاندار همدان اضافه کرد: مقام معظم رهبري نيز نمايندگان ما در مذاکره ها و برجام را امين، غيور و غيرتمند عنوان کردند و القاب شايسته را عطا فرمود.
  وي بيان کرد: امروزه امريکا ديگر ياران خود را ندارد و تنها است و با دستاورد برجام ديگر ساير کشورهاي مذاکره کننده امريکا را همراهي نمي کنند.
  وي در ادامه با گراميداشت دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر به عنوان رخداد گرانبها ارزشمند در همه تاريخ دنيا و طول تاريخ ماندگار است.
  وي افزود: اين رويداد تاريخي نظير نخواهد داشت و نهضت و انقلاب اسلامي پس از 38 سال با مردم دلبسته و وفادار از جايگاه و اقتدار لازم در دنيا برخوردار است.