5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 4120
هفته جاری: 29097
ماه جاری: 227186
تاکنون: 12289446
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
  »  بيانيه راهبرد مشارکت عمومي

بيانيه رهبرد مشارکت عمومي

 

استانداري به عنوان نماينده عالي دولت در منطقه ، وظيفه هماهنگي ميان دستگاههاي اجرايي استان و نظارت بر مجموعه عملكرد را برعهده دارد.

شان استانداري ، شاني حكومتي است و محور برنامه ريزي ها و تصميم گيريها در جهت تأمين امنيت عمومي به عنوان اصلي ترين وظيفه حاكمين به شمار مي رود. به همين جهت استاندار رياست شوراي تامين استان و فرمانداران رياست شوراي تأمين شهرستانها را برعهده دارند.

اجراي سياستهاي دولت جمهوري اسلامي در همه حوزه هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي و تلاش در جهت افزايش شاخصهاي كمي و كيفي در اين حوزه ها وظيفه استانداري است ، كه توسط معاونتهاي  سياسي و امنيتي - برنامه ريزي – توسعه مديريت و منابع انساني – هماهنگي امور عمراني و در قالب كارگروه هاي تخصصي مورد پيگيري قرار مي گيرد .

به دنبال رسيدن به سند چشم اندازاستان همدان درافق 1404هجري شمسي با اتکال به قدرت لايزال الهي و در پرتو چشم انداز جمهوري اسلامي ايران در افق بيست ساله ، همدان را  استاني توسعه يافته داراي تعامل فعال در سطح بين الملل با جايگاه مناسب  علمي ، فرهنگي ، اقتصادي و  فناوري در كشور ، موثر در  منطقه، متوازن ومتناسب با محيط كاربردي پيراموني با هويتي اسلامي و ارزشهاي ملي مي باشيم بگونه اي که شفافيت و دسترس پذيري در آن بطور کامل محقق شده باشد و تمام سياستگذاران و تصميم گيران در برابر مردم پاسخگو باشند .

در اين راستا و به منظور جلب مشارکت هاي مردمي ، استانداري همدان برخود لازم مي داند نظرات ، پيشنهادات و انتقادات آحاد مردم بويژه نخبگان ، متخصصين ، صاحب نظران ، مديران و کارشناسان دستگاههاي اجرايي را گردآوري و راهبردهاي منتج به افزايش کيفيت خدمات را تدوين نمايد .

استانداري استان همدان تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و و دستگاه هاي اجرايي را در سرلوحه کار خود قرار داده است

مي تواند ديدگاه خود را بر روي هر مطلبي بيان کنيد . در انتهاي همان مطلب بر روي گزينه ديدگاه شما کليلک کنيد .

مي تواند از طريق منوي ارتباط با ما و صفحه مشارکت ها ما را نظرات ، پيشنهادات و انتقادت خود آگاه سازيد .

بدين ترتيب استانداري مي تواند محل رجوع شهرونداني قرار گيرد كه خواستها و مطالبات قانوني شان از طريق دستگاههاي اجرايي ذيربط پاسخ لازم و مناسبي را دريافت نمي كند.

 

 

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 32
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.