29 فروردین 1400 
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 8540
هفته جاری: 17101
ماه جاری: 236090
تاکنون: 17374160
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
  »  دفترمديريت فناوري اطلاعات و شبکه دولت

   ×     مدير فناوري اطلاعات و شبکه دولت

   ×   محمد حسن ميرزايي

      w    زير سايت دفتر فناوري اطلاعات و شبکه دولت  

   

   ×    شرح وظايف و اهداف :

1.مطالعه و بررسي در زمينه فنآوري سخت افزاري و نرم افزاري و نوآوري ها و طرح هاي جديد به منظور ارتقاي سطح كارآيي واحدهاي استانداري  .

2.برنامه ريزي بمنظور پشتيباني ، نگهداري و استفاده بهينه از امكانات ، تأمين و تجهيز لوازم و وسائل نرم افزاري و سخت افزاري مورد نياز

3.اظهارنظر و ارائه نظرات مشورتي در مورد سيستم هاي طراحي شده با امكانات سخت افزاري و نرم افزاري

4.پياده سازي و نصب و راه اندازي سيستم هاي كاربردي محدود و نيمه گسترده

5.تهيه و تدوين استانداردها و دستورالعمل هاي اجرايي بمنظور بهره برداري كاربردي از نرم افزارها و تجهيزات رايانه اي

6.توسعه فراگير و همه جانبه سيستم هاي كاربردي فنآوري اطلاعات و بررسي نيازها و تقاضاي دريافتي و ارائه خدمات لازم در اين زمينه

7.برنامه ريزي و تمهيدات لازم بمنظور ايجاد پايگاه داده هاي جغرافيايي در استان و شهرستان هاي تابعه

8.پيش بيني و برنامه ريزي آموزش هاي لازم درخصوص فنآوري اطـلاعات به منظور ارتقا و افزايش مهارتهاي تخصصي كاركنان و بهره وري  بهينه در اين زمينه با همكاري مركز آموزش

9.ارزيابي عملكرد و شناخت و سنجش پيشرفت فنآوري اطلاعات در واحدهاي استانداري و ارائه راهكارهاي مناسب جهت حل مشكلات در استان و شهرستان هاي تابعه

10.تهيه و ساماندهي و بروز رساني سيستم هاي اتوماسيـــــون اداري ، انتخــــــــابات ، اطلاع رساني و ساير نرم افزارهاي عمومي و اختصاصي  در استانداري.

11.ساماندهي و طبقه بندي بسترهاي نرم افزاري و سخت افزاري و هدايت يكپارچه در زمينه فنآوري اطلاعات در مجموعه استان.

12.بررسي و رفع آسيب پذيري هاي نرم افزار و سخت افزار و سرويس هاي شبــــكه و پيش بيني هاي لازم در زمينه تهديدات و حوادث غير مترقبه و ايمن سازي مجموعه سيستم هاي نرم افزاري و سخت افزاري .

13.در راستاي تحقق دولت الكترونيك و در حيطه وظايف حاكميتي استــــانداري ، تهيه ، طراحي و توسعه پورتال به منظور هماهنگي ، كنترل ، هدايت و توسعه پورتال استاني در جهت ارتقاء بهره وري سيستم ها و زيرسيستم ها.

14.برگزاري همايش ها و سمينارها و ... در زمينـــــه ارتقـــــاء و انتقال دانش فنآوري اطـــــــلاعات . مطالعه و بررسي در زمينه فنآوري سخت‌افزاري و نرم‌افزاري و نوآوري‌ها و طرح‌هاي جديد به منظور ارتقاي سطح كارآيي واحدهاي استانداري .

15.برنامه‌ريزي بمنظور پشتيباني، نگهداري و استفاده بهينه از امــــكانات، تأمين و تجهيز لوازم و وسائل نرم‌افزاري و سخت‌افزاري مورد نياز.

16.اظهار نظر و ارائه نظرات مشورتي در مورد سيستم‌هاي طراحي شده با امكانات سخت‌افزاري و نرم‌افزاري

17.پياده‌سازي و نصب و راه‌اندازي سيستم‌هاي كاربردي محدود و نيمه گسترده.

18.تهيه و تدوين استانداردها و دستورالعمل‌هاي اجرايي به منظور بهره‌برداري كاربردي از نرم‌افزارها و تجهيزات رايانه‌اي .

19توسعه فراگير و همه جانبه سيستم‌هاي كاربردي فنآوري اطلاعات و بررسي نيازها و تقاضاي دريافتي ارائه خدمات لازم در اين زمينه.

20برنامه‌ريزي و تمهيدات لازم به منظور ايجاد پايگاه داده‌هاي جغرافيايي در استان و شهرستان‌هاي تابعه .

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 8732
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.