استاندارهمدان:کودکان برای تاثیرگذاری بیشتر بنیه علمی خود را تقویت کنند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «سید سعید شاهرخی» روز سه شنبه بیستم مهرماه 1400، در دیدار با مدیرکل و اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و نخبگان این کانون افرود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، مرکزی برای گردهمایی کودکان و نوجوانان مستعد است که با بهره‌مندی از امکانات، رشد و نمو یابند.

وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان استان امید و آینده‌ ساز ایران فردا هستند خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پایگاه و جایگاهی دیرینه برای کودکان و نوجوانان است.

استاندار همدان ابراز امیدواری کرد که کودکان و نوجوانان با استعداد و توانمندی‌هایی که در آن‌ها وجود دارد، بتوانند به نحو مطلوبی آینده این کشور را در دست بگیرند.

شاهرخی ادامه داد: هر یک از کودکان و نوجوانان که در آینده نقشی را برعهده خواهند گرفت باید اثرگذار و برای جامعه و همنوع خود مفید باشند. 

وی با تاکید بر اینکه آرزوها و دغدغه‌های کودکان و نوجوانان، نشأت گرفته از دین مبین اسلام است ابراز امیدواری کرد جهان به سمتی برود که از نگاه کودکان و نوجوانان بهره ببرند. 

استاندار همدان یادآور شد: برخی از نظام‌های جعلی و ظالم دنیا مانند رژیم کودک‌کشِ اسرائیل با هیچ رفتار بی‌رحمانه‌ای قانع نمی‌شوند. 

هفته ملی کودک از شانزدهم مهرماه با شعار "حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی" آغاز و تا روز ۲۲ همین ماه ادامه دارد.

همزمان با هفته ملی کودک ۵۰۰ برنامه مختلف شاد و مفرح در قالب برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در ۴۳ مرکز فرهنگی هنری استان به صورت حضوری و مجازی در حال برگزاری است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با ۳۰ کتابخانه ثابت، ۱۰ کتابخانه سیار، سه کتابخانه پستی و ۴۳ مرکز فرهنگی، هنری دارای بیش از ۱۴ هزار عضو فعال است.

cdd74ec2-6734-493c-89b0-dd6fa9dbdab3.jpgf6704aa5-9b1c-4df9-b573-da82c7e16372_1.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی