استاندار همدان: کسب مدال نقره مسابقات جهانی روسیه اقتدار کشتی همدان را ثابت کرد

03baba71-0a8b-4fcf-9b29-1ad45b4b7eac.jpg

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «سیدسعید شاهرخی»  در مراسم تجلیل از حاجیلوییان نایب قهرمان مسابقات کشتی جوانان جهان، گفت: افتخار آفرینی جوان توانمند و مستعد همدانی برای کسب مدال نقره مسابقات کشتی جوانان جهان توسط پس از یک دهه، حاصل تلاش و کوشش مستمر این ورزشکار، برنامه ریزی هدفمند و موفق هیات کشتی و دستگاه ورزش استان است. 

وی با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی‌های برای کشف استعدادهای برتر این رشته و شکوفایی آن‌ها برای افتخار آفرینی در رقابت های جهانی، افزود: حاجیلوییان با کسب نشان نقره، نه تنها سهم بسزایی در قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی روسیه داشت بلکه ثابت کرد آینده درخشانی نیز در پیش دارد.

شاهرخی با تاکید بر اینکه این جوان مستعد همدانی باید قدر فرصت‌های به دست آمده را بداند، گفت: مدال آوری او باعث خوشحالی مردم به خصوص جامعه ورزش کشتی استان همدان شد.

استاندار همدان با بیان اینکه این دیدار به منظور تقدیر از جایگاه یکی از جوانان ارزشمند و آینده‌دار کشور انجام شد، گفت: دستیابی به این مقام در شرایط کنونی حاصل نگاه صحیح به جامعه ورزش و ورزش کشتی استان و عزم و اراده «مهدی حاجیلوییان» است که باعث شده بعد از یک دهه جایگاه سکوی نایب قهرمانی را در دنیا داشته باشیم.

شاهرخی با تاکید بر نگاه ویژه مدیریت اجرایی استان به ورزش کشتی، گفت: عزم راسخ حاجیلوییان باعث شد پس از ۹ سال استان همدان شاهد کسب مدال ارزشمند جهانی در رشته کشتی باشد.

وی با بیان اینکه ایستادن بر سکوی‌های جهانی بسیار ارزشمند است، اظهار داشت: ما قدردان زحمات کشتی گیران و مربیانی هستیم که اینگونه در عرصه های جهانی برای استان افتخار آفرینی می کنند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه در استان استعداد های بیشماری در رشته های مختلف ورزشی از جمله کشتی داریم، گفت: باید با ایجاد ارتباط منطقی این استعدادها و مربیان ورزشی زمینه کسب موفقیت در عرصه های جهانی برای استان را فراهم کنیم.

cc6fe885-44ce-494b-804d-185e337664eb_1.jpg

مراسم تجلیل از این قهرمان کشتی  با حضور «حمید سیفی» مدیرکل ورزش و جوانان و «حمیدرضا یاری» رییس هیات کشتی استان همدان در دفتر استاندار برگزار شد.

«مهدی حاجیلوییان» هفته گذشته موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی وزن ۹۲ کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی جوانان جهان در روسیه شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی