قدردانی جمعی از فرزندان شهدا و ایثارگران استان از استاندار همدان

 

ecf4fb7d-46c6-449c-b3a1-98d436d374e1.jpg

e4817f78-04a9-487a-9c7a-f6b63d670430.jpg

 قدردانی جمعی از فرزندان شهدا و ایثارگران استان از استاندار همدان

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، جمعی از فرزندان شهدا استان با صدور بیانیه‌ای از استاندار همدان به خاطر به‌کارگیری و زمینه‌سازی ورود جوانان برای رشد و توسعه همه‌جانبه جمهوری اسلامی به‌ ویژه استان همدان، و همچنین توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، تشکر و قدردانی کردند.

 این بیانیه به شرح زیر است:


🔺 جناب آقای دکتر علیرضا قاسمی‌ فرزاد استاندار محترم همدان، در گام دوم انقلاب و در شروع یک حرکت جهادی که زمینه‌ ساز ورود جوانان نخبه و نیروهای انقلابی برای رشد و توسعه همه‌ جانبه جمهوری اسلامی و نگاه عمیق و شایسته‌سالاری دولت ایران قوی می‌باشد، به پاس انتخاب شایسته و به‌جای جناب آقای کمیل خواستان به‌ عنوان فرماندار شهرستان قروه درگزین از فرزندان معظم شهدا، مراتب تشکر و قدردانی جامعه بزرگ ایثارگران را از جنابعالی اعلام نموده، امیدواریم در سایه الطاف الهی، رهنمود‌های مقام معظم رهبری، با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در استان شاهد رشد و توسعه مطلوب و مناسبی باشیم‌. انشاءالله

اداره کل روابط عمومی استانداری همدان

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی