استاندار همدان: آموزش‌های اصولی فنی و حرفه‌ای در رونق تولید تاثیرگذار است

e2e4ff28-82b5-4e38-9dc6-31261c5fb53e_1.jpg

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، «سید سعید شاهرخی» در پیامی با بیان اینکه مهارت و کارآفرینی پیوند ناگسستنی با یکدیگر دارند عنوان کرد: کارآفرینی، مفهومی است که همواره همراه بشر بوده و به عنوان یک پدیده نوین نقش موثری را در توسعه اقتصادی کشورها داشته است.

به گفته وی امروزه کارآفرینی در اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار دارای نقش کلیدی است و در عرصه جهانی افراد ماهر، خلاق، نوآور و مبتکر منشا تحولات بزرگی در زمینه های تولیدی و خدماتی  شده اند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه از کارآفرینان به عنوان قهرمانان ملی یاد می شود روز ۶ مرداد، روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای را به تمامی فعالان در عرصه های مهارت آموزی و کارآفرینی که در توانمند سازی جوانان پیشقدم هستند تبریک گفت.

شاهرخی ابراز امیدواری کرد در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری مد ظله العالی سال " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی" نام گذاری شده است برای رشد و شکوفایی کشور بیش از پیش موفق و پیروز باشند.

۶ مرداد، روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است و در این راستا از ۳۱ تیر تا ۶ مرداد، هفته ملی مهارت نامگذاری شده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی