استاندار همدان از حضور حماسی مردم در صحنه انتخابات قدردانی کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استاندری، مهندس سیدسعید شاهرخی استاندار همدان در این پیام ضمن قدردانی از حضور پر شور و حماسی مردم استان همدان در انتخابات، تصریح کرده، وظیفه خود می دانم از مردم عزیز، متدین و انقلابی استان همدان که همگام با سایر هموطنان خویش با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری حضور ارزشمندی در این صحنه داشته و با آرمان ها و ارزش های انقلاب تجدید بیعت کردند، صمیمانه قدردانی و تشکر کنم.

استاندار همدان در این پیام افزوده است: همچنین باید از عموم دست اندرکاران برگزاری انتخابات به واسطه بسترسازی مناسب در راستای حضور پرشور مردم قدردانی کنم.

شاهرخی در خاتمه این پیام، از خداوند متعال برای دولت جدید و همه منتخبین توفیق خدمت رسانی صادقانه به مردم شریف و بزرگوار را آرزو کرده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ساعت ۷ صبح روز ۲۸ خرداد همزمان با سراسر کشور و ۱۳۳ کشور دنیا در استان همدان برگزار شد و به دلیل شرایط کرونایی و با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا برای رعایت پروتکل های بهداشتی، اخذ رای از مردم تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه(۲۹ خرداد) تمدید شده بود؛ اگرچه ساعت ۲ بامداد درهای شعبه های اخذ رای بسته شد اما افرادی که در محل شعبه حضور داشتند به داخل هدایت شده و از همه آنها به طور کامل رای گیری شده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی