استاندار همدان: جواني انعکاس خلاقيت و توانمندي است

استاندار همدان با صدور پيامي ضمن گراميداشت روز جوان، گفت: جواني يکي از بهترين و حساس ترين دوران عمر انسان است به نحوي که اين دوره، انعکاس توانمندي و خلاقيت است.

در پيام مهندس شاهرخي استاندار همدان به مناسبت روز جوان و گرامي‌داشت اين روز آمده است: جوانان در هر کشوري نقش اساسي و تاثير گذار دارند و بي شک يکي از بهترين و حساس‌ترين دوران عمر انسان، دوران جواني است.

در پيام گراميداشت روز جوان استاندار همدان تصريح شده، جواني، انعکاس توانمندي و خلاقيت بوده و در اين برهه از زمان هرگونه سرمايه‌گذاري بر روي نسل جوان، ظرفيت‌سازي براي آينده کشور است.

شاهرخي در اين پيام افزوده است: يکي از نيازهاي امروز جامعه اين است که از ظرفيت جوانان استفاده شود تا زمينه‌اي براي شکوفا شدن استعدادهاي نهفته آنها و به کارگيري اين ظرفيت در جهت توسعه بکار گرفته شود.

در خاتمه پيام استاندار همدان آمده است: اينجانب ضمن تبريک يازدهم شعبان ولادت با سعادت حضرت علي اکبر(ع) و روز جوان به همه جوانان عزيز، موفقيت و عاقبت به خيري را براي جوانان عزيزمسالت دارم و اميدوارم همه ما بتوانيم از نقش آفريني جوانان در جامعه استفاده کنيم."

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی