استاندار همدان: فضای مطلوب برای زندگی شهروندان در سایه تلاش مدیریت شهری ایجاد می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، در پیام «سیدسعید شاهرخی» به مناسبت ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری ضمن تبریک به شهرداران و خادمان عرصه مدیریت شهری و روستایی استان همدان، آمده است: نهادینه‌ سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، توسعه‌یافته، پویا و به تبع آن آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی شهر نیازمند تلاش‌ و اراده جدی، تمامی مدیران و مسئولان به‌ویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است.

به گفته استاندار همدان، با برنامه‌ریزی‌ علمی و اجرای دقیق آن‌ توسط مدیران شهری، مسیر توسعه همه‌جانبه شهر هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان فراهم می شود.

شاهرخی در این پیام آفزوده است: فرا رسیدن ۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» فرصتی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌ خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت شهری و روستایی است که شبانه روز برای توسعه، پیشرفت و بالندگی استان تلاش و فعالیت می‌کنند.

در پیام استاندار همدان تصریح شده، اینجانب ضمن تبریک روز شهرداری و دهیاری، از زحمات تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی در ارائه خدمات صادقانه به شهروندان تقدیر و تشکر می‌کنم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  data(@)ostan-hm.ir
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی