پیام تبریک استاندار همدان به مناسبت روز خبرنگار

59f84ab1-e0b9-40d2-a9c2-d5e662097e48_1.jpg

نقش خبرنگاران در توسعه همه جانبه ارزشمند وبی بدیل است

متن پیام استاندار بدین شرح است:

بسمه تعالی

 ۱۷ مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی ظرفیتی منحصر به‌فرد جهت قدردانی و تقدیر از زحمات فرهیختگانی است که دانستن را حق مردم می‌دانند و مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقیقت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع‌رسانی را بر دوش گرفته و در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی، چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.

خبرنگاران با هدف اعتماد‌آفرینی در جامعه  در چالش‌ها و بحران‌ها به مدد سیستم مدیریتی آمده‌ و با انعکاس مشکلات مردم استان در شهرها و روستاها نقشی ارزشمند و بی بدیل ایفا می‌نمایند و زمینه خدمت‌رسانی بیشتر به مردم را فراهم می‌سازند.

 امروز نقش خبرنگاران در انعکاس ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان همدان به‌عنوان یکی‌ از استان‌های توسعه‌یافته، حائز اهمیت است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهید محمود صارمی، روز ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه بالاخص مدیران ،خبرنگاران و عکاسان که در همه ایام سال با تلاش بی‌وقفه و فداکاری‌‌ها  بالاخص در ایام شیوع کرونا، همگام با کادر بهداشت و درمان در عرصه مبارزه با ویروس کرونا حضور داشتند، و همچنین تلاش و همکاری خوب خبرنگاران در پوشش خبری گسترده انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برای جلب مشارکت حداکثری مردم را ارج می‌نهیم و امیدواریم در سایه وحدت، همدلی و همراهی همه مجموعه‌ها و تلاش اصحاب رسانه شاهد خدمت‌رسانی بیشتر به مردم کشور عزیزمان ایران و استان همدان باشیم.

سید سعید شاهرخی

استاندار همدان

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی