فرماندار شهرستان بهار گفت :نظارت و دقت در نحوه توزیع کالاهای اساسی در شرایط کنونی بسیار ضروری است

  کمیته تنظیم بازار شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور دستگاه های اجرایی عضو این کمیته درمحل فرمانداری تشکیل جلسه داد.
در این جلسه ابتدا رئیس اداره صمت و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی عضو این کمیته  گزارشی از فعالیتهای به ویژه نظارت بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی و وضعیت کالاهای اساسی در بازار و کنترل قیمتها ارائه نمودند.
سپس فرماندار شهرستان بهار گفت :نظارت و دقت در نحوه توزیع کالاهای اساسی در شرایط کنونی بسیار ضروری است و بازرسی و  کنترل قیمت اجناس و همچنین رعایت بهداشت و قوانین مربوط به دستورالعملهای بهداشتی باید به طور جدی در دستور کار ادارات مربوطه قرارگیرد و در صورت هرگونه تخلف ،با متخلفین طبق قوانین  برخورد خواهد شد  .
احسان قنبری ضمن تقدیر از واحد های صنفی شهرستان بدلیل رعایت دستورالعملهای بهداشتی خاطر نشان کرد: در این شهرستان خوشبختانه با تعامل اصناف شاهد رعایت موارد بهداشتی هستیم و همچنان انتظار میرود همکاری این عزیزان در رعایت پروتکلهای بهداشتی در شرایط فعلی که در پیک پنجم کرونا قرارداریم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی