بازدید مسئولین از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بهاران در جهت رفع بوی نامطبوع شهر بهار

 
🔷 در راستای جلوگیری از بوی نامطبوع شهر بهار که متاثر از  تولیدات برخی از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بهاران می باشد با حضور معاون اقتصاد و برنامه ریزی استاندار ،دادستان استان ،نماینده مردم شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان بهار ،مدیرکل محیط زیست ،مدیرکل صنعت معدن وتجارت و جمعی از مدیران شهرستان بهار از کارخانه دیانا کاغذ ،کارخانه اسید و کارخانه قارچ کوهستان بازدید بعمل آمد .
 
⏪ در این بازدید ها  اقدامات بعمل آمده توسط مدیران واحد های صنعتی در جهت کاهش و یا رفع  میزان آلایندگی زیست محیطی مورد توجه قرارگرفت .
 
🔷 درحاشیه این بازدید جلسه بررسی و تعیین تکلیف واحدهای مربوطه با حضور مسئولین تشکیل و مقرر گردید کارگروه ویژه ای با دبیری اداره کل محیط زیست استان تشکیل و در مهلت داده شده ،پیگیر اقدام نهایی این واحد های تولیدی در راستای نصب ،تجهیز و راه اندازی تاسیسات لازم جهت رفع هرگونه انتشار بو و یا آلایندگی باشند.
 
 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی