6 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 25
امروز: 1893
هفته جاری: 27299
ماه جاری: 43685
تاکنون: 16804811
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

تاریخ روز (GMT) / (Tehran) 


آخرین بروزرسانی : 1399/08/05

استاندار همدان: ملاک عملکرد مديران رسيدگي به امور جوانان و بانوان است

استاندار همدان گفت: حضور در بين اقشار مختلف مردم، ارتباط با آنها و توجه به امور جوانان و بانوان ملاک ارزيابي و عملکرد مسوولان اين استان است.

1399/07/20

استاندار: 70 درصد اعتبارات عمراني همدان تخصيص يافت

استاندار همدان گفت: به صورت ميانگين ?? درصد اعتبارات عمراني اين استان جذب و تخصيص يافته است که مديران دستگاه‌هاي اجرايي بايد نسبت به هزينه‌کرد آن اقدام کنند.

1399/07/20

شاهرخي: تپه هگمتانه در يک قدمي ثبت جهاني است

استاندار همدان با بيان اينکه کارهاي مقدماتي براي ثبت جهاني چند اثر مهم اين استان انجام شده است تاکيد کرد: تا عيد نوروز پرونده ثبت جهاني تپه هگمتانه بسته مي‌شود.

1399/07/20

استاندار همدان: نظارت بر رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي تشديد شود

سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان گفت: به منظور افزايش توجه به دستورالعمل‌هاي بهداشتي و کاهش آمار مبتلايان به کرونا بايد نظارت بر روند اجراي پروتکل‌ها تشديد شود.

1399/07/20

استاندار همدان: دستاورد دولت در حوزه ورزش و جوانان ماندگار است

استاندار همدان گفت: با وجود تنگناها و مشکلات فراوان، توفيقات و دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در حوزه‌هاي مختلف به‌ويژه در حوزه ورزش و جوانان ماندگار است که هر هفته بخش عظيمي از اين طرح‌ها به ثمر مي‌نشيند.

1399/07/20

رباني: وضعيت قرمز استان و پاييز سخت کرونايي را جدي بگيريم / پيک سوم جدي تر و خطرناک تر

رباني مهر مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا استان همدان وضعيت قرمز استان و پاييز سخت کرونايي را جدي بگيريم / پيک سوم جدي تر و خطرناک تر

1399/07/20

انتصاب معاون عمراني استانداري همدان از سوي وزير کشور

به پيشنهاد استاندار همدان و با حکم وزير کشور فرهاد فرزانه به عنوان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اين استان منصوب شد.

1399/07/09

معاون استاندار همدان: بانوان ما زينب‌‎گونه حامي و پشتيبان رزمندگان در 8سال دفاع مقدس بودند / شهيده مرضيه دباغ، الگوي يک زن به تمام معنا مسلمان و مومن بود

مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان در برنامه شب‌خاطره با محوريت کميته زنان و دفاع مقدس که در مرکز فرهنگي دفاع مقدس استان همدان (باغ موزه) تشکيل شد، گفت: بانوان ما زينب‌‎گونه حامي و پشتيبان رزمندگان در 8سال دفاع مقدس بودند.

1399/07/08

معاون استاندار همدان: پيگيري‌ها براي گرفتن سهم گاز مايع همدان در حال انجام است

مهدس ظاهر پورمجاهد معاون استاندار همدان، در جلسه ستاد تنظيم بازار استان گفت: پيگيري‌ها براي گرفتن سهم گاز مايع همدان در حال انجام است.

1399/07/08

نقش خطير جوانان در هشت سال دفاع مقدس

تحليل مشاور استاندار و مدير روابط عمومي استانداري همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

1399/07/01

استاندار همدان تاکيد کرد: جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود

استاندار همدان در نشست با مجمع نمايندگان سمن‌هاي جوانان استان گفت: حضور جوانان سبب شتاب توسعه کشور خواهد شد پس جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود.

1399/07/01

استاندار همدان: پيشکسوتان دفاع مقدس سزاوار تقدير هستند

همزمان با 31 شهريور نخستين روز هفته دفاع مقدس، پيشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت همدان در آييني با حضور امام جمعه و استاندار همدان تجليل و تکريم شدند.

1399/07/01


بیشتر ... آرشیو اخبار
 

گزارش تصویری

سایر پیوندها ...
   


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.