5 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 30
امروز: 2553
هفته جاری: 7779
ماه جاری: 29833
تاکنون: 17135674
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  شاهرخي: همدان از امن‌ترين استان‌هاي کشور است
 • استاندار همدان، در جمع فرماندهان انتظامي با اشاره به ارزيابي و شاخص‌هاي شوراي امنيت، گفت: قرار گرفتن همدان در جمع استان هاي امن کشور را برگرفته از تدين و فرهنگ ساکنان اين استان و همچنين تلاش شبانه روزي نيروهاي امنيتي و انتطامي براي برقراري نظم و امنيت است.
 • شاهرخي با تبريک به فرمانده انتظامي استان همدان به واسطه کسب رتبه برتر در جمع فرماندهان ناجا، گفت: با استناد به آيات و روايات امنيت و آرامش از ضروريات زندگي در جامعه براي دستيابي به سعادت و توفيق در زندگي است که عوامل خدوم ناجا در خط مقدم ايجاد امنيت هستند.

  وي اضافه کرد: آنچه موجب توفيق نيروي پليس در تکاليف و ماموريت ها شده مقبوليت اين نيرو در بين مردم و ويژگي هاي شاخصي همچون اخلاص، تلاش و مجاهدت شبانه روزي پرسنل انتظامي همدان است.

  استاندار همدان يادآوري کرد: سال گذشته شاهد فشار زياد استکبار براي فروپاشي اقتصاد کشورمان بوديم که فعالان عرصه اقتصاد و توليد شجاعانه در برابر تحريم ها ايستادند و در اين ميان پليس هم در کنار ديگر ارگان‌هاي مسوول نظارت بر بازار را به نحو مطلوب انجام داد.

  شاهرخي حفظ امنيت و آرامش در شرايط تحريم را بسيار بااهميت دانست و افزود: در جريان تنظيم قيمت بنزين و ناآرامي پس از آن و ديگر مسايل امنيتي پليس خوش درخشيد.

   وي خاطر نشان کرد: اقدام سريع عوامل انتظامي همدان در مقابله با اشرار از جمله فردي که در حرکتي ناپسند اقدام به به شهادت رساندن يکي از طلاب در مقابل حوزه علميه اين شهر کرد، مايه فخر و مباهات براي اين استان بود.

  استاندار همدان ادامه داد: عده اي سودجو و فرصت‌طلب قصد داشتند حرکت اين شرور را به عنوان يک حرکت سياسي،  حرکت در مقابل نظام و روحانيت نشان دهند اما پليس با واکنش سريع در به هلاکت رساندن اين شرور، ضربه محکمي به آنها وارد کرد.

  شاهرخي بيان کرد: ?? ماه استان همدان درگير برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي بود که تلاش مقتدرانه ناجا و حضور موثر آنها در تمامي شعب اخذ راي موجب ايجاد امنيت و سلامت انتخابات شد.

  وي گفت: هم‌زمان با روز رأي‌گيري، کشور و استان با مساله ويروس کرونا مواجه شد که نقش ناجا در ستاد استاني مقابله با کرونا و اقدام‌هايي را که عوامل اين نيرو انجام دادند را بايد ستود.

  استاندار همدان اضافه کرد: ناجا مسووليت پذيرانه در اين ستاد همراه با ديگر دستگاه ها وظايف خود را به نحو مطلوب اجرا کرد به ويژه در ايام نوروز که مردم در تعطيلات به سر مي‌بردند، پليس با صبر و حوصله و اخلاق مدارانه اقدام به کنترل تردد خودروها در مبادي ورودي و خروجي و سطح شهر کرد.

  شاهرخي با بيان اينکه ناجا حتي در يک روز از سال خدمت به مردم را تعطيل نکرده افزود: مردم همدان همواره قدردان تلاش و مجاهدت نيروهاي نظامي در تامين و امنيت و آسايش هستند. بدون شک مردم با ديدن نيروهاي انتظامي احساس امنيت و آرامش مي‌کنند.

  لازم به ذکر است که در اين جلسه از فرماندهان انتظامي با اهداي لوح قدرداني شد.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/02/16   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 269
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.